Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 12:24:51

Після реконструкції відкрито два блоки Ніжинського пологового будинку

14.04.2012   09:33Агенцiя

12 квітня після реконструкції відбулося відкриття пологового та операційного блоків Ніжинського міського пологового будинку. На заході були присутні голова Ніжинської міської ради М.В. Приходько, заступники голови, депутати міської ради.

Після реконструкції пологового блоку створено 6 індивідуальних пологових залів, обладнаних для проведення партнерських пологів, акушерська операційна та палати дитячої реанімації, які оснащені сучасним медичним обладнанням. Введені в дію 2 операційні та стерилізаційна. Операційний блок дає можливість цілодобово проводити як акушерські, так і гінекологічні операції.

На реконструкцію закладу було витрачено майже 2,5 млн. грн., з яких кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток склали 2,3 млн. грн.

На сьогодні Ніжинський пологовий будинок надає акушерсько-гінекологічну допомогу жінкам міста Ніжина та Ніжинського району, а також жителькам Борзнянського, Бахмацького, Ічнянського та Носівського районів. Щорічно в закладі відбувається понад 1110 пологів.

Велика увага приділяється впровадженню сучасних перинатальних технологій. Весь ліжковий фонд переведений на сумісне перебування матері та дитини, функціонують індивідуальні та сімейний пологові зали. В минулому році заклад сертифіковано на звання “Лікарня доброзичлива до дитини”.


Прес-служба управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські поліцейські за годину знайшли та затримали двох осіб за заволодіння мотоциклом

Чернігівські поліцейські за годину знайшли та затримали двох осіб за заволодіння мотоциклом 09:57

Інформація про зникнення транспортного засобу надійшла до поліції близько п’ятої години вечора.

У незаконному отриманні грошових переказів на 50 тисяч доларів США підозрюють працівників державного банку в Чернігові

У незаконному отриманні грошових переказів на 50 тисяч доларів США підозрюють працівників державного банку в Чернігові 09:47

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури чотирьом банківським працівникам повідомлено про підозру щодо несанкціонованої зміни інформації, яка оброблюється в автоматизованій системі (ч. 3 ст. 362 КК України) та у підробці засобів доступу до банківських рахунків (ч. 2 ст. 200 КК України), вчинених за попередньою змовою групою осіб.

Усі жанри для читачів представляє новий «Літературний Чернігів»

Усі жанри для читачів представляє новий «Літературний Чернігів» 09:44

На сторінках найновішого щоквартального мистецького журналу «Літературний Чернігів» /№ 2 (94) за 2021 рік/ літературної спілки «Чернігів» вміщені твори, як відомих на Чернігівщині та в Україні авторів, так і молодих.

Велике будівництво: На Чернігівщині ремонтують ділянку траси Н-07 біля села Петрівка

Велике будівництво: На Чернігівщині ремонтують ділянку траси Н-07 біля села Петрівка 09:36

У 2021 році у Чернігівській області проводяться масштабні роботи з капітального ремонту траси Н-07 Київ - Суми - Юнаківка.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини