Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 грудня, 16:04:20

Як протидіяти антиукраїнській пропаганді – радились чернігівські медійники та представники громадськості

11.06.2016   08:14Агенцiя

Зміцнення інформаційної безпеки та захист від агресора в інформаційній війні – це питання стало темою відкритого семінару-дискусії, проведеного Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації 10 червня.

В обговоренні нагальних проблем українського інформаційного простору взяли участь представники органів влади, місцевих ЗМІ та громадськості.

Про стан інформаційного поля області присутніх поінформував начальник відділу співпраці зі ЗМІ Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Валерій Сорокін.

– Займатись інформаційною безпекою мають не тільки спеціальні служби та посадові особи державних органів влади. Внесок у цю справу доступний будь-кому, хто бере участь у процесі комунікацій, – зазначив він у своєму виступі.

Валерій Сорокін розповів про технічні та маніпуляційні аспекти впливу на свідомість медіаспоживачів, які російські пропагандисти використовують в антиукраїнській інформаційній війні.

Як зауважив доповідач, сьогодні у нашого супротивника є достатньо ресурсів – як фінансових, так і інформаційних – для ведення широкої антиукраїнської пропаганди. І в цій боротьбі ми можемо протиставити йому як власний інтелектуальний потенціал та свідоме медіаспоживання, так і обережність у роботі з інформацією.

Своїм досвідом захисту медіапростору з учасниками дискусії поділилися головний редактор Інтернет-видання «Свобода.ФМ» Владислав Савенок та редактор англомовної платформи «Євромайдан Преса» Аля Шандра. Владислав Савенок, зокрема, розповів про масові хвилі антиукраїнських пропагандистських коментарів в інтернет-просторі Чернігівщини та власний рецепт боротьби з ними.

Аналізуючи проблеми доступності українського теле- і радіомовлення до прикордонних районів області, учасники семінару вкотре наголосили на необхідності розширення його покриття, в тому числі нагадали про потребу створення альтернативного ТОВ «ЗЕОНБУД» провайдера цифрового телебачення.

Останні новини Чернігівщини

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими

Груднева книгарня: що почитати у перший місяць зими 14:23

Останній місяць року завжди особливий: він сповнений турбот, надій та сподівань.

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року

10 речей, які потрібно встигнути до Нового року 14:15

Перший день останнього місяця року ідеально підходить, щоб згадати всі плани на 2021 та виокремити, що залишилось невтіленим.

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти

10 м’ясних страв на Новий 2022 рік Тигра: смачні та прості новорічні рецепти 13:57

Всі ми знаємо, як швидко летить час в передсвятковій метушні.

Смачні рецепти вихідного дня: 7 гарячих супів для зими 13:51

Зима є зима, і неважливо, холодно на вулиці чи просто сиро та промозгло, а на обід хочеться з'їсти щось гаряче. А що може бути краще ніж апетитний і ароматний суп?

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19

Станом на 5 грудня в Україні зафіксовано 6622 нових випадків COVID-19 13:29

6 622 нових випадки COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 5 грудня 2021 року. Зокрема, захворіли 690 дітей та 68 медпрацівників.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини