Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 07:24:53

У Чернігові кандидат розгорнув агітаційну кампанію, не дочекавшись рішення ЦВК про реєстрацію

06.06.2016   07:13Агенцiя

4 червня в одному з мікрорайонів міста представником «ОПОРИ» зафіксовано проведення агітаційних заходів за участі висуванця від ВО «Батьківщина» Юрія Власенка. Потенційний кандидат спілкувався з виборцями та роздавав свої візитівки, в той час,як агітатори розповсюджували газету обласного осередку партії.

У місті з’явилася зовнішня агітація із зображенням майбутнього кандидата та його цитатами. На друкованих агітаційних матеріалах висуванця, розміщених на носіях зовнішньої реклами, вказано, що замовником і відповідальним за друк є Власенко Ю.Д.

Як зазначив Юрій Власенко у розмові з представником ОПОРИ, зустрічі з виборцями проводяться як в Чернігівському районі, так і по місту. Зі слів керівника міської парторганізації ВО «Батьківщина», він вже подав документи для реєстрації кандидатом, однак всю технічну роботу виконує центральний офіс партії.

Відповідаючи на запитання представника «ОПОРИ» про джерела фінансування агітаційних заходів, майбутній кандидат зазначив, що виборчий фонд відкриватиметься після рішення про реєстрацію, а агітація проводиться за кошти партії. «Принаймні ми це робимо відкрито від політичної сили, чекаємо відкриття фонду і все будемо робити через фонд», - прокоментував свої дії Юрій Власенко.

Нагадаємо, відповідно до ч. 1 ст. 70 Закону, партія, кандидати в депутати від якої зареєстровані у загальнодержавному окрузі, кандидати в депутати в одномандатному окрузі мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів у депутати. А відповідно до ч. 6 ст. 68 Закону, передвиборна агітація здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України, виділених на забезпечення ведення передвиборної агітації відповідно до цього Закону, коштів виборчих фондів партій, кандидатів у депутати в одномандатних округах. Використання власних коштів партій, кандидатів у депутати чи коштів з інших джерел для проведення передвиборної агітації забороняється. Таким чином, Юрій Власенко проводить агітаційну кампанію із порушенням вимог закону.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 217 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 217 нових випадків COVID-19 21:42

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 вересня в області зафіксовано 217 нових випадків COVID-19.

У дитсадках Прилук встановлюватимуть контейнери для роздільного збору сміття 14:34

У Прилуках місцеві активісти спільноти "10 гривень Прилуки" оголосили про старт нового проекту - придбання контейнерів для роздільного сміття для дитячих садочків. Долучитися можуть всі охочі, а зокрема екологічно-свідомі дитячі садочки міста.

На кордоні з Білоруссю чоловік втратив вантажівку через контрабандні цигарки 14:30

Учора, 23 вересня, наш 26-річний співвітчизник, прямуючи на в’їзд із Білорусі через пункт пропуску «Нові Яриловичі», втратив вантажний автомобіль «Рено».

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 020 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 020 осіб 14:29

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 24 вересня в області щеплено першою та другою дозою 317 604 людини.

Родина Закружних, Аніщенко та Кукса стали переможцями обласних змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я» 14:19

Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» 18 вересня 2021 року провів обласні змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я».