Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 08:37:50

ОВК № 206 працюватиме у двох окремих будівлях всупереч встановленим ЦВК нормам

02.06.2016   11:34Агенцiя

1 червня на черговому засіданні окружна виборча комісія вирішувала питання організаційно-технічного забезпечення та визначилася щодо членів комісії, які працюватимуть на платній основі.

На засідання комісії було запрошено заступника голови Чернігівської районної ради Володимира Поліщука, який доповів щодо можливості забезпечити окружну комісію необхідним приміщенням. Як зазначив посадовець, в РДА немає необхідної кількості вільних приміщень в одній будівлі для надання їх в користування ОВК.

Після тривалої дискусії комісія прийняла рішення про те, що роботу буде організовано у кількох кімнатах, які знаходяться в різних будівлях.

Як повідомляла ОПОРА, така ситуація суперечить вимогам, встановленим постановою ЦВК від 26 січня 2012 року № 18, у якій йдеться про те, що окружні виборчі комісії з виборів народних депутатів України забезпечуються приміщеннями, що складаються не менш як з трьох робочих кімнат, які розміщені в одній будівлі.

Також комісія визначила, що на платній основі, відповідно до ч.6 ст. 36 та ст. 47 Закону України «Про вибори народних депутатів України», виконуватимуть свої повноваження голова комісії Євгеній Артеменко, заступник голови Ірина Примера та секретар комісії Сергій Соломаха. 

Крім того, члени комісії дискутували з приводу переліку посад та чисельності залучених працівників. Як зазначено в ч. 17 ст. 33 Закону, для організаційного, правового, технічного забезпечення здійснення повноважень, виборча комісія може залучати, на підставі цивільно-правових угод, відповідних спеціалістів, експертів та технічних працівників. Відтак, ОВК затвердила чисельність та перелік посад. Всього для організації роботи комісії залучать 10 осіб: юриста, бухгалтерів, системного адміністратора, операторів комп’ютерного набору,  діловода, водія та технічного працівника.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські журналісти дізналися лайфхаки мобільної зйомки 13:04

Секрети та лайфхаки фото- і відео зйомки на мобільний телефон розказала чернігівським журналістами відома фотографиня Iren Brynza.

На Чернігівщині існує ризик зриву опалювального сезону, - АМУ

На Чернігівщині існує ризик зриву опалювального сезону, - АМУ 12:59

Держава не виконує зобов'язання щодо компенсації різниці в тарифах, заявили в Асоціації міст України.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 січня по 8:00 30 січня 2023 року

Вшанування пам’яті Героїв Крут на місці легендарного бою на 340-й день війни

Вшанування пам’яті Героїв Крут на місці легендарного бою на 340-й день війни 09:31

«Бій під Крутами – бій за майбутнє України! Щодня і щогодини сили оборони України наслідують подвиг Захисників Крут, захищаючи нашу державу, та виганяючи клятого ворога з нашої рідної землі», — з такими думками та прагненнями 29 січня, на 340-й день повномасштабного відкритого вторгнення російського агресора на територію нашої країни, на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» на Чернігівщині відбулося вшанування Захисників України.