Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 12:36:52

ОВК № 206 працюватиме у двох окремих будівлях всупереч встановленим ЦВК нормам

02.06.2016   11:34Агенцiя

1 червня на черговому засіданні окружна виборча комісія вирішувала питання організаційно-технічного забезпечення та визначилася щодо членів комісії, які працюватимуть на платній основі.

На засідання комісії було запрошено заступника голови Чернігівської районної ради Володимира Поліщука, який доповів щодо можливості забезпечити окружну комісію необхідним приміщенням. Як зазначив посадовець, в РДА немає необхідної кількості вільних приміщень в одній будівлі для надання їх в користування ОВК.

Після тривалої дискусії комісія прийняла рішення про те, що роботу буде організовано у кількох кімнатах, які знаходяться в різних будівлях.

Як повідомляла ОПОРА, така ситуація суперечить вимогам, встановленим постановою ЦВК від 26 січня 2012 року № 18, у якій йдеться про те, що окружні виборчі комісії з виборів народних депутатів України забезпечуються приміщеннями, що складаються не менш як з трьох робочих кімнат, які розміщені в одній будівлі.

Також комісія визначила, що на платній основі, відповідно до ч.6 ст. 36 та ст. 47 Закону України «Про вибори народних депутатів України», виконуватимуть свої повноваження голова комісії Євгеній Артеменко, заступник голови Ірина Примера та секретар комісії Сергій Соломаха. 

Крім того, члени комісії дискутували з приводу переліку посад та чисельності залучених працівників. Як зазначено в ч. 17 ст. 33 Закону, для організаційного, правового, технічного забезпечення здійснення повноважень, виборча комісія може залучати, на підставі цивільно-правових угод, відповідних спеціалістів, експертів та технічних працівників. Відтак, ОВК затвердила чисельність та перелік посад. Всього для організації роботи комісії залучать 10 осіб: юриста, бухгалтерів, системного адміністратора, операторів комп’ютерного набору,  діловода, водія та технічного працівника.

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини