Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 липня, 04:50:22

Привітання Сергія Березенка з Міжнародним днем захисту дітей

01.06.2016   09:11Агенцiя

Шановні чернігівці! Щороку, у перший день літа Україна разом з багатьма країнами світу відзначає свято маленьких громадян – Міжнародний день захисту дітей.

Це день мобілізації громадської думки для захисту дітей, дотримання прав дітей на життя, освіту і відпочинок, для захисту від фізичного та психологічного насильства, експлуатації дитячої праці, як необхідних умов для побудови справедливого суспільства.

Проблема насильства та загрози життю дітей особливо гостро відчувається в умовах війни та агресії проти України.

Ми, дорослі, несемо відповідальність за щасливе життя та майбутнє дітей не лише нашої країни, а і всього людства.

Тому закликаю всіх сьогодні й кожного наступного дня об’єднуватися для того щоб, показати всім дітям, що світ навколо них не такий вже й поганий, він наповнений любов’ю в ньому є добро і місце радості і справедливість завжди торжествуватиме. Адже кожна дитина має право жити, рости і бути захищеною від усіх форм насильства.

Також хочу подякувати всім хто піклуючись про дітей дарує їм свою любов та всиляючи віру у світле майбутнє оберігає від небезпек.

А вам, дорогі юні друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, бажаю міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми

З повагою та найкращими побажаннями
Народний депутат України Сергій Березенко.

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17

Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.

У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37

Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16

Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.

Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.

«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11

Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини