Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:32:25

ВО "Батьківщина" затвердила Юрія Власенко кандидатом у народні депутати по 206 округу

31.05.2016   17:14Агенцiя

ВО «Батьківщина» під час XIV з’їзду партії одноголосно затвердила кандидата у народні депутати по 206 одномандатному виборчому округу. Ним став голова Чернігівської міської партійної організації ВО «Батьківщина», Юрій Власенко.

Народний депутат від ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль відзначає, що його колега по партії – чесна і порядна людина, професійний юрист, який має досвід управління і завжди відстоює закон та інтереси громади.

«До команди «Батьківщини» входять професійні спеціалісти всіх напрямків. Я запропонував кандидатуру Юрія Власенка, бо знаю, що він – освічений фахівець, який не словом, а ділом не раз доводив, що його принципи – жити для людей і боротися за їх права.

На з’їзді «Батьківщина» одностайно проголосувала за нього, як за кандидата, тому що ми впевнені, що він гідно відстоюватиме інтереси жителів Чернігівщини і не дасть правити країною тим, хто все вирішує за допомогою грошей і гречки», – сказав народний депутат Валерій Дубіль.

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.