Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 20:09:29

По 206 округу представники кандидата Ткаченко розповсюджують угоди про спільну діяльність. ДОКУМЕНТ

31.05.2016   17:05Агенцiя

До редакції «Чернігівського монітору» потрапив заповнений зразок так званої «соціальної угоди».

Це – «Угода про спільну діяльність з впровадження програми енергозбереження та вирішення пов’язаних соціально-економічних проблем Чернігівського району».

Сторонами цієї Угоди є звичайні громадяни з однієї сторони та кандидат у народні депутати по 206 округу Григорій Ткаченко.

Термін Угоди – три роки.

Головна мета – «Надання учаснику програми енергозберігаючої лампи для власного тестування ефективності енергозберігаючих технологій та соціально-економічних наслідків їх впровадження.»

Технологія підписання соціальних угод не нова. Геннадій Корбан також у ході виборчих баталій у 205 окрузі звертав увагу на цю брудну технологію конкурентів.
У 2015 році «Соціальна угода» була виконана у формі документу сурової звітності і містила голограми. За інформацією ЗМІ таких угод надруковано 48 тисяч.

Зараз історія повторюється…

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.