Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 07:40:34

Громадська рада при облдержадміністрації здійснюватиме громадський контроль за розробленням планів реконструкції Валу

12.04.2012   11:38Агенцiя

Відбулась зустріч заступника голови облдержадміністрації Віктора Тканка з членами Громадської ради при облдержадміністрації: головою Громадської ради при облдержадміністрації Світланою Пасталицею, головою правління Чернігівської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, директором Інституту історії, етнології та правознавства імені О.М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, кандидатом історичних наук Олександром Коваленком та головою Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Громадський контроль» Тамарою Петровою.

Було обговорено питання спільних дій обласної влади та громадськості у питанні розроблення плану розбудови Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

Віктор Тканко повідомив, що попри повідомлення у деяких ЗМІ, проекту реконструкції Чернігівського Дитинця на даний момент не існує. Водночас, громадськості пропонується долучитися до вироблення пропозицій щодо здійснення у подальшому робіт з благоустрою та реконструкції території Валу у відповідності до Генерального плану розвитку Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» у м. Чернігові з визначенням меж та зон охорони пам’яток заповідника, затвердженого у 2009 році. У подальшому буде підготовлений повноцінний проект реконструкції, який згодом і стане предметом широкого громадського обговорення.


Довідково. Концепція подальшого розвитку «Чернігова стародавнього» 28 березня ц.р. була обговорена на засіданні круглого столу, ініційованого Громадською радою при облдержадміністрації. Там же була висловлена пропозиція створити робочу групу Громадської ради по вивченню питання розвитку Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».


Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки 16:45

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатого за фактом розбійного нападу на ювелірний магазин, розташованого у м. Прилуки, яке мало місце 18 січня 2022 року.

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня 13:54

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

Про стан проїзду на 19 січня

Про стан проїзду на 19 січня 13:36

Минулої доби на Чернігівщині спостерігались складні погодні умови - мороз, сніг, ожеледиця, місцями через боковий вітер з полів утворювались перемети та була обмежена видимість.

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн 12:26

2 187 працюючих жінок (застрахованих осіб) Чернігівщини знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року.

 Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка

Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка 12:00

Ювенальний прокурор Офісу Генерального прокурора відстояв у Верховному Суді позицію щодо призначення покарання чоловіку, який намагався викрасти 8-річну дівчинку (ч.3 ст. 15, ч. 2 ст.146 КК України).