Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 січня, 07:29:18

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму

12.04.2012   08:32

На ньому було розглянуто питання “Про ефективність роботи дитячих та підліткових спортивних клубів в містах Ніжин та Прилуки”. Провів засідання голова комісії Іван Чаус.

Заступник Прилуцького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Мисан та завідувач сектором по фізичній культурі і спорту управління освіти міської ради Сергій Соколов надали членам комісії детальну інформацію про роботу в райцентрі дитячих та підліткових спортивних клубів. Як було наголошено, розвиток дитячого спорту є домінуючим у стратегії міської ради щодо пропаганди здорового способу життя серед прилучан. В місті діють три дитячо-юнацькі спортивні школи, а також чимало спортивних клубів, де можна вибрати для занять вид спорту за смаком та віком. Окрім того, при Центрі творчості дітей та юнацтва управління освіти міської ради діють гуртки зі спортивного туризму. На міському стадіоні “Супутник” є чотири футбольних майданчики, два з яких – із синтетичним покриттям. Загалом у спортивних школах, клубах та секціях Прилук тренується більше двох тисяч юних спортсменів.

Члени комісії відзначили непогану організацію роботи дитячих та підліткових спортивних клубів. В той же час їх занепокоїла ситуація, що склалася з участю футбольних команд міста в обласних змаганнях, на які вони вже не заявлялися кілька років.

Непогано організована робота дитячих та підліткових спортивних клубів у Ніжині. Як розповів на засіданні комісії начальник відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради Станіслав Черпіта, у місті функціонує сім спортивних клубів. Одні з них основним напрямком у своїй роботі обрали оздоровлення населення міста засобами фізичної культури та спорту, інші – спортивну діяльність. З дітьми в них займаються 15 тренерів, які майже всі мають вищу освіту та ліцензії на право проводити заняття. Крім спортивно-масової роботи, тренерсько-викладацький склад клубів проводить культурно-просвітницьку роботу. Кожен виїзд на змагання не обходиться без екскурсій в музеї або відвідувань історичних місць в тих містах, де проходять змагання. Комісія обласної ради звернула увагу на позитивний факт: всі спортивні клуби Ніжина працюють на самофінансуванні, а спортивні заходи, в яких беруть участь вихованці цих клубів, повністю або ж частково фінансуються за рахунок відділу з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому.

В той же час існують в Ніжині і певні проблеми. Зокрема, затягується вирішення питання з фінансуванням ремонтних робіт на центральному стадіоні.

Участь у засіданні комісії взяв та виступив заступник начальника відділу фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Анісовець, який зробив порівняльну характеристику розвитку дитячого та підліткового спорту у Ніжині та Прилуках.

Після детального обговорення питання, винесеного на розгляд засідання, члени комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму прийняли відповідні рекомендації.

Останні новини Чернігівщини

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки

Вчинення розбійного нападу на ювелірний магазин в м. Прилуки 16:45

Прилуцькою окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатого за фактом розбійного нападу на ювелірний магазин, розташованого у м. Прилуки, яке мало місце 18 січня 2022 року.

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня

Ліки за програмою єПідтримка можна буде придбати з 24 січня 13:54

Кабмін ухвалив постанову, яка розширює дію програми єПідтримка на лікарські засоби. Так, з 24 січня українці, старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.

Про стан проїзду на 19 січня

Про стан проїзду на 19 січня 13:36

Минулої доби на Чернігівщині спостерігались складні погодні умови - мороз, сніг, ожеледиця, місцями через боковий вітер з полів утворювались перемети та була обмежена видимість.

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн

На Чернігівщині середній розмір допомоги по вагітності та пологах склав 34,1 тис. грн 12:26

2 187 працюючих жінок (застрахованих осіб) Чернігівщини знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року.

 Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка

Замах на викрадення дитини - до 3 років за гратами засуджено чоловіка 12:00

Ювенальний прокурор Офісу Генерального прокурора відстояв у Верховному Суді позицію щодо призначення покарання чоловіку, який намагався викрасти 8-річну дівчинку (ч.3 ст. 15, ч. 2 ст.146 КК України).