Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 жовтня, 01:52:44

Парламент декомунізував останні 12 назв населених пунктів Чернігівщини

20.05.2016   08:54Агенцiя

19 травня український парламент Постановою №4085 перейменував у Чернігівській області:

1. село Жовтневе Ічнянського району на село Нова Ольшана;

2. село Пролетарське Ічнянського району на село Боярщина;

3. село Петрівське Козелецького району на село Мостище;

4. село Жовтневе Коропського району на село Рождественське;

5. село Червоне Коропського району на село Билка;

6. село Червоний Колодязь Ніжинського району на село Чистий Колодязь;

7. село Кіровка Носівського району на село Платонівка;

8. село Червоні Партизани Носівського району на село Володькова Дівиця;

9. село Улянівське Семенівського району на село Брониви;

10. село Червоний Пахар Семенівського району на село Луб’яне;

11. село Радянська Слобода Чернігівського району на село Трисвятська Слобода.

А також постановою №4691 у Чернігівській області перейменовано:

12. село Петрівське Бахмацького району на село Вишневе.


Таким чином, перейменування назв населених пунктів Чернігівської області відповідно вимог Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” завершена.

Останні новини Чернігівщини

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 17:23

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

В Чернігові внаслідок російської атаки пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки 16:52

Сьогодні росіяни атакували ударними безпілотниками Чернігів.

Судитимуть працівницю суду, яка висміювала на кладовищі загиблих воїнів та чекала знищення міста 16:19

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовнопрацівниці судуміста Чернігова за фактами пособництва державі-агресору, поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України (ч. 1 ст. 111-2, ч. 2, 3 ст. 436-2 КК України).

Уряд збільшив термін отримання компенсації роботодавцями з прифронтових регіонів за працевлаштування ВПО 15:48

Тепер роботодавці з прифронтових та найбільш постраждалих від повномасштабної війни регіонів можуть отримувати компенсацію за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб не 3, а 6 місяців.

Роз’яснення для чернігівців: чи існує у місті заборона індивідуального опалення та як від’єднатися від централізованого теплопостачання 15:27

Останнім часом у соціальних мережах з’являється багато недостовірних та маніпулятивних матеріалів, мовляв, у Чернігові діє заборона на індивідуальне опалення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини