Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 19:15:43

Володимир Хоменко зустрівся з головою обласного відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму Ніною Зубок

11.04.2012   13:02

Володимир Хоменко зустрівся з головою обласного відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму Ніною Зубок

Щорічно 11 квітня за ініціативою Організації Об’єднаних Націй відзначається Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів.

11 квітня голова обласної адміністрації Володимир Хоменко зустрівся з головою обласного відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму Ніною Зубок, яка у 1943 році була вивезена до Німеччини у концтабір м. Більфельд, де пробула до 1945 року.

У ході розмови вона поінформувала керівника області про діяльність Чернігівського обласного відділення Української спілки в’язнів-жертв нацизму.

Як зазначила Ніна Зубок, серед проблемних питань – забезпечення ліками членів спілки, особливо тих, хто не може самостійно пересуватися.

Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко наголосив, що влада тримає на контролі проблеми життєзабезпечення ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань.

Привернути увагу українського суспільства до трагедії жертв нацизму покликаний Указ Президента України “Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами початку насильного вивезення мирного населення з території окупованої України на примусові роботи в роки Великої Вітчизняної війни”. підписаний 22 березня ц. р.

У зустрічі також взяли участь заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко, начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Лариса Юрченко, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Галина Василькова, начальник управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Андрій Подорван.

За результатами зустрічі буде видано відповідне доручення.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.