Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 02:51:08

В облраді розглянули шляхи поглиблення співпраці у сфері профтехосвіти із Федеративною Республікою Німеччина

05.05.2016   08:29Агенцiя

У рамках перебування делегації з м. Меммінген (Федеративна Республіка Німеччина) на Чернігівщині 4 травня відбулася зустріч голови обласної ради Ігоря Вдовенка із викладачем Державного комерційного освітнього центру імені Якоба Кюннера центру Йозефом Мюллером.

До участі в обговоренні долучились також начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький та ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського Анатолій Заліський.

У ході спілкування сторони обговорили та проаналізували стан розвитку професійно-технічної освіти в Україні та Німеччині, окреслили перспективні напрями співпраці між ПТНЗ Чернігівщини та м.Меммінгена у сфері деревообробки.

Голова обласного представницького органу наголосив на важливості продовження практики вивчення досвіду німецьких колег шляхом організації стажувань українських майстрів виробничого навчання, залучення передових європейських технологій у навчальний процес у ПТНЗ Чернігівщини. Ігор Вдовенко також запевнив, що обласна рада готова надати всебічну підтримку та сприяти поглибленню українсько-німецької співпраці у сфері профтехосвіти. Крім того, очільник найвищого представницького органу Чернігівщини виступив із ініціативою підписання відповідного меморандуму, який дозволить поглибити і значно розширити зв'язки між чернігівськими ПТНЗ та їх колегами із м.Меммінген.

Під час перебування в області Йозеф Мюллер також відвідає Чернігівський професійний будівельний ліцей та професійний ліцей деревообробної промисловості, Щорське вище професійне училище лісового господарства, де проведе ряд зустрічей, майстер-класів із майстрами виробничого навчання, викладачами, учнями. Німецький колега поділиться досвідом та практичними порадами щодо удосконалення навчально-виховного процесу.

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини