Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 05:04:49

В облраді розглянули шляхи поглиблення співпраці у сфері профтехосвіти із Федеративною Республікою Німеччина

05.05.2016   08:29Агенцiя

У рамках перебування делегації з м. Меммінген (Федеративна Республіка Німеччина) на Чернігівщині 4 травня відбулася зустріч голови обласної ради Ігоря Вдовенка із викладачем Державного комерційного освітнього центру імені Якоба Кюннера центру Йозефом Мюллером.

До участі в обговоренні долучились також начальник Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький та ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського Анатолій Заліський.

У ході спілкування сторони обговорили та проаналізували стан розвитку професійно-технічної освіти в Україні та Німеччині, окреслили перспективні напрями співпраці між ПТНЗ Чернігівщини та м.Меммінгена у сфері деревообробки.

Голова обласного представницького органу наголосив на важливості продовження практики вивчення досвіду німецьких колег шляхом організації стажувань українських майстрів виробничого навчання, залучення передових європейських технологій у навчальний процес у ПТНЗ Чернігівщини. Ігор Вдовенко також запевнив, що обласна рада готова надати всебічну підтримку та сприяти поглибленню українсько-німецької співпраці у сфері профтехосвіти. Крім того, очільник найвищого представницького органу Чернігівщини виступив із ініціативою підписання відповідного меморандуму, який дозволить поглибити і значно розширити зв'язки між чернігівськими ПТНЗ та їх колегами із м.Меммінген.

Під час перебування в області Йозеф Мюллер також відвідає Чернігівський професійний будівельний ліцей та професійний ліцей деревообробної промисловості, Щорське вище професійне училище лісового господарства, де проведе ряд зустрічей, майстер-класів із майстрами виробничого навчання, викладачами, учнями. Німецький колега поділиться досвідом та практичними порадами щодо удосконалення навчально-виховного процесу.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини