Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 12:32:36

ЦВК встановила кількість одномандатних округів у кожній області. У Чернігівський - 6

09.04.2012   18:37Агенцiя

Центрвиборчком встановив кількість одномандатних округів з виборів до Верховної Ради в кожному регіоні.

Таке рішення було прийнято на засіданні Центральної виборчої комісії сьогодні, 9 квітня.

Згідно з рішенням, на території Автономної республіки Крим буде створено 10 округів, Вінницької області - 8 округів, Волинської - 5, Дніпропетровської - 17, Донецької - 21, Житомирської - 6, Закарпатської - 6, Запорізької - 9, Івано-Франківської - 7, Київської - 9, Кіровоградської - 5, Луганської - 11, Львівської - 12, Миколаївської - 6, Одеської - 11, Полтавської - 8, Рівненської - 5, Сумської - 6, Тернопільської - 5, Харківської - 14, Херсонської - 5, Хмельницької - 7 , Черкаської - 7, Чернівецької - 4, Чернігівської - 6, у місті Києві - 13, Севастополі - 2.

Всього для проведення парламентських виборів буде створено 225 одномандатних округів на постійній основі.

При визначенні кількості одномандатних округів ЦВК виходила з даних Державного реєстру виборців, згідно з якими кількість виборців в Україні станом на 9 квітня склала 36 млн. 253 тис. 147 осіб. Законом передбачено, що округи створюються з приблизно рівною кількістю виборців з відхиленням не більше 12%.

ЦВК також виходила з того, що орієнтовна середня кількість виборців в одному окрузі має становити 161 тис. 125 осіб.

Відповідно до закону Про вибори народних депутатів, ЦВК має визначити кількість округів у кожному регіоні не пізніше, ніж за 200 днів до дня виборів, тобто до 10 квітня; створити одномандатні округи - не пізніше, ніж за 180 днів до виборів, тобто до 30 квітня; опублікувати в загальнодержавних та регіональних друкованих ЗМІ перелік одномандатних округів із зазначенням їх номерів, меж та центрів - не пізніше, ніж за 175 днів до виборів, тобто до 5 травня.

Крім того, ЦВК має забезпечити створення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі не пізніше, ніж за 190 днів до виборів, тобто до 20 квітня.

Нагадаємо, чергові вибори народних депутатів України повинні відбутися 28 жовтня, виборчий процес почнеться за 90 днів до дня виборів, тобто 30 липня.

Останні новини Чернігівщини

Обстріл прикордонного села: ситуація на Чернігівщині на ранок 4 липня

Обстріл прикордонного села: ситуація на Чернігівщині на ранок 4 липня 12:19

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 4 липня 2022 року.

Мешканці розбомбленого мікрорайону Чернігова просять допомогти розбирати завали 07:36

Надія Миколаївна прийшла допомогти розбирати завали будинку, в якому мешкала родина його учня. Жінка на рівні з чоловіками розгрібає згарище. Каже, відгукнулася на прохання взяти участь у толоці на Бобровиці.

4 липня - цей день в Україні і світі

4 липня - цей день в Україні і світі 07:29

4 липня в Україні відзначають День Національної поліції та День судового експерта

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини