Призначений новий начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області
Ним став Доробалюк Олександр Павлович, полковник внутрішньої служби
Олександр Доробалюк
Народився в м. Житомир в 1970 році. У 1989 році закінчив Житомирський автодорожній технікум, у 1998 році – Житомирський інженерно-технологічний інститут за спеціальністю “Технологія машинобудування”, у 2005 році – Академію МВС України за спеціальністю “Правознавство”. Почав проходити службу в 1992 році на посаді контролера.
Під час служби обіймав посади інструктора по бойовій та спеціальній підготовці, помічника начальника установи по роботі з особовим складом, командира міжобласного підрозділу особливого призначення кримінально-виконавчої системи для дій в надзвичайних ситуаціях при управлінні в Житомирській області, першого заступника начальника СІЗО, начальника Бердичівської виправної колонії в Житомирській області № 70.
Указом Президента України від 23.08.2011 року Олександр Доробалюк нагороджений медаллю “За бездоганну службу” ІІІ ступеню.
Одружений, виховує двох доньок.
Прес-служба Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50
31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.
«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48
Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.