Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 02:26:11

Чернігівська міська рада підтримала звернення до Прем'єр-міністра України

29.04.2016   12:44

На сьомій сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, яка відбулась 28 квітня, депутати підтримали пропозицію начальника управління освіти, депутата Василя Білогури звернутись до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана на захист інтересів працівників бюджетної сфери.

Починаючи з січня 2016 року, заробітна плата працівників закладів освіти, охорони здоров’я, культури та спорту, які отримували індексацію у 2015 році, зменшилась. Як наслідок набрання чинності Постанови Кабінету Міністрів України «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» (№ 1013 від 9 грудня 2015 р.), у працівників І-ІІІ тарифних розрядів (прибиральники, сторожа, двірники, робітники) втрати заробітної плати сягнули розмірів від 800 грн до 1000 грн. У грудні 2015 року розмір посадових окладів зазначених працівників не переглядався, останній їх перегляд був у вересні 2015 року.

Даною постановою КМУ передбачено нові правила індексації грошових доходів населення з грудня 2015 року для працівників бюджетних установ у межах фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування. Відповідно до документу в грудні 2015 року мало бути проведено упорядкування структури заробітної плати через підвищення всіх складових заробітної плати, тобто не тільки з урахуванням підвищення тарифних ставок (окладів), а також з урахуванням доплат, надбавок та премій, з тим, щоб сума підвищення заробітної плати не перевищила суму індексації, яка склалася в цьому місяці.

По місту Чернігову загальна потреба в коштах становить 45 788 264,00 грн. (у сфері освіти - 27 431 964,00 грн, у сфері охорони здоров’я - 17 039 414,00 грн, у сфері культури - 841 715,00 грн, у сфері фізичної культури та спорту - 475 171,00 грн).

Чернігівська міська рада звертається до Уряду, як до суб’єктів законодавчої нормотворчої ініціативи, та просить переглянути розміри відповідних субвенцій для освітньої та медичної галузі, яка має врахувати компенсацію працівникам втрачених заробітків, а також розміри посадових окладів працівникам І-ІІІ тарифних розрядів або скасувати дію Постанови КМУ «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» з метою недопущення погіршення рівня життя населення країни.

Крім того, внести зміни до бюджетного законодавства в частині міжбюджетного врегулювання видатків на утримання професійно-технічних навчальних закладів, які знаходяться у державній власності, розташованих на території міст обласного значення.

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини