Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 липня, 09:09:30

Чернігівська міська рада підтримала звернення до Прем'єр-міністра України

29.04.2016   12:44

На сьомій сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, яка відбулась 28 квітня, депутати підтримали пропозицію начальника управління освіти, депутата Василя Білогури звернутись до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана на захист інтересів працівників бюджетної сфери.

Починаючи з січня 2016 року, заробітна плата працівників закладів освіти, охорони здоров’я, культури та спорту, які отримували індексацію у 2015 році, зменшилась. Як наслідок набрання чинності Постанови Кабінету Міністрів України «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» (№ 1013 від 9 грудня 2015 р.), у працівників І-ІІІ тарифних розрядів (прибиральники, сторожа, двірники, робітники) втрати заробітної плати сягнули розмірів від 800 грн до 1000 грн. У грудні 2015 року розмір посадових окладів зазначених працівників не переглядався, останній їх перегляд був у вересні 2015 року.

Даною постановою КМУ передбачено нові правила індексації грошових доходів населення з грудня 2015 року для працівників бюджетних установ у межах фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування. Відповідно до документу в грудні 2015 року мало бути проведено упорядкування структури заробітної плати через підвищення всіх складових заробітної плати, тобто не тільки з урахуванням підвищення тарифних ставок (окладів), а також з урахуванням доплат, надбавок та премій, з тим, щоб сума підвищення заробітної плати не перевищила суму індексації, яка склалася в цьому місяці.

По місту Чернігову загальна потреба в коштах становить 45 788 264,00 грн. (у сфері освіти - 27 431 964,00 грн, у сфері охорони здоров’я - 17 039 414,00 грн, у сфері культури - 841 715,00 грн, у сфері фізичної культури та спорту - 475 171,00 грн).

Чернігівська міська рада звертається до Уряду, як до суб’єктів законодавчої нормотворчої ініціативи, та просить переглянути розміри відповідних субвенцій для освітньої та медичної галузі, яка має врахувати компенсацію працівникам втрачених заробітків, а також розміри посадових окладів працівникам І-ІІІ тарифних розрядів або скасувати дію Постанови КМУ «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» з метою недопущення погіршення рівня життя населення країни.

Крім того, внести зміни до бюджетного законодавства в частині міжбюджетного врегулювання видатків на утримання професійно-технічних навчальних закладів, які знаходяться у державній власності, розташованих на території міст обласного значення.

Останні новини Чернігівщини

25 липня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 883 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 883 RUSSIAN AGRESSION

У Бахмацькому ліцеї збудують укриття та реконструюють харчоблок 16:44

Бахмацький ліцей № 1 є провідним та найбільшим закладом освіти територіальної громади. У 2023-2024 навчальному році тут здобували освіту 875 учнів.

єРобота на Чернігівщині: грантові програми для бізнесу від служби зайнятості 16:39

Вже 349 мешканців області для започаткування або розвитку бізнесу скористалися програмою «Власна справа» та 11 - програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей», які реалізуються в межах урядового проєкту єРобота.

У січні-червні 2024 року на Чернігівщині сплачено 16,2 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 16:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-червні 2024 року сплачено 10 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 9,8 відс. (на 893 млн грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2023 року.

 «Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 12:21

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток». Ставтесь уважно та критично до будь-яких подібних пропозицій миттєвого отримання прибутку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини