Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 листопада, 17:12:47

Зустріч керівництва Чернігівщини з делегацією провінції Цзянсу Китайської Народної Республіки

09.04.2012   12:20

9 березня в обласній державній адміністрації відбулася зустріч керівництва Чернігівщини з делегацією провінції Цзянсу Китайської Народної Республіки, яка приїхала з метою встановлення дружніх та ділових зв’язків між нашими регіонами.

У ній взяли участь голова обласної ради Анатолій Мельник, голова обласної держадміністрації Володимир Хоменко, його заступники Микола Стрілець та Віктор Геращенко, Чернігівський міський голова Олександр Соколов. Китайську делегацію очолював віце-губернатор провінції Цзянсу Чжан Вейго.

Вітальними словами обмінялися Володимир Хоменко, який розповів гостям про Чернігівщину, акцентувавши їх увагу на інвестиційній привабливості регіону, та Чжан Вейго.

Презентацію Чернігівської області для китайських гостей провела виконуюча обов’язки начальника головного управління економіки облдержадміністрації Олександра Хомик.

Останні новини Чернігівщини

Росіяни атакували енергетичну та транспортну інфраструктуру Чернігівщини 14:18

Вранці 7 листопада російські війська завдали ударів по об’єктах енергетичної та транспортної інфраструктури в Городнянській та Бахмацькій громадах.

Поліція затримала у Новгороді-Сіверському місцевого депутата, який у нетверезому стані чинив опір поліцейським 13:27

Перебуваючи з ознаками алкогольного сп’яніння, чоловік керував авто та відмовлявся надати документи. Крім того, чинив опір правоохоронцям. Нині його поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Жителя м.Чернігова засуджено за умиснезаподіяння тілесних ушкоджень співмешканцю матері, що спричинили смерть останнього 12:42

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 32-річного місцевого жителя в умисному заподіянні співмешканцю своєїматерітяжких тілесних ушкоджень, тобто умисних тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння, що спричинили смерть потерпілого (ч.2 ст.121 КК України).

«Форум Добрих Справ» – «Сила громади» у Чернігові об’єднав волонтерів, військових, освітян, культурних діячів та громадських лідерів 12:20

6 листопада вперше у Чернігові в обласному художньому музеї ім. Г.Галагана пройшов «Форум Добрих Справ» – «Сила громади», який об'єднав волонтерів, благодійників, військових, освітян, культурних діячів, підприємців та громадських активістів з усієї України.

Іпотерапія для поранених захисників: психологи системи МВС Чернігівщини спільно з відомчою медустановою організували реабілітаційний захід 11:46

У Чернігові для бійців, які після поранення потребують фізичної та психологічної реабілітації, організували візит до кінно-спортивного клубу «Казка».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини