Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 17:23:24

Погоджувальна рада розглянула питання порядку денного сьомої сесії Чернігівської міськради

18.04.2016   18:42

18 квітня на засіданні погоджувальної ради розглянуто перелік питань порядку денного, що вносяться на розгляд сьомої сесії Чернігівської міської ради 7 скликання, яка відбудеться 28 квітня.

На розгляд депутатів пропонується 28 питань, підготовлених структурними підрозділами міської ради. Про це повідомив міський голова Владислав Атрошенко.

Міський голова звернув особливу увагу на питання затвердження Програм стратегічного розвитку міста. Серед них: "Програма сприяння створенню ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК на 2016-2018 роки",

"Програма створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у м. Чернігові на 2016-2020 роки",

"Програма з охорони життя людей на водних об'єктах  м. Чернігові на 2016-2010 роки", "Програма забезпечення обороноздатності військових формувань територіальної оборони та мобілізаційної підготовки у м. Чернігові на 2016-2017 роки".

Також депутати вноситимуть зміни до низки Програм, зокрема: до "Програми стабілізації і розвитку міського електричного транспорту міста Чернігова на період до 2017 року", "Програми з інформаційного забезпечення населення м. Чернігова друкованим засобом масової інформації газетою "Чернігівські відомості" комунального підприємства "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради на 2016-018 роки (нова редакція), "Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі у місті Чернігові на 2016-2020 роки".

Найбільш жваву дискусію під час засідання викликало питання щодо створення ОСББ та підтримки будинків ОСББ та ЖБК н 2016-2018 роки. Депутати запропонували розробити низку заходів щодо стимулювання населення до створення ОСББ, адже за чинним законодавством з 1 липня ЖЕКи припинять своє існування. Міський голова наголосив, що Програмою щодо створення ОСББ передбачено проведення капітального ремонту будинків ОСББ та ЖБК, який проводитиметься виключно на умовах співфінансування: міський бюджет – до 80 відсотків, ОСББ (ЖБК) – 20 відсотків загальної вартості робіт.

До порядку денного включені також земельні питання.

Владислав Атрошенко звернувся до депутатів з наполегливим проханням  уважно розглянути всі питання порядку денного під час роботи постійних комісій міської ради. "Якщо питання вивчені та якісно підготовлені, це дозволить більш плідно опрацювати їх під час пленарного засідання, - підкреслив міський голова.

Пленарне засідання 7-ї сесії міської ради 7 скликання відбудеться 28 квітня о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7). З відповідним розпорядженням міського голови можна ознайомитись на офіційному веб-порталі міської ради в розділі "Нормативні документи".

Протягом тижня відбудуться засідання постійних комісій міської ради.

З графіком засідань постійних комісій можна ознайомитись на офіційному сайті Чернігівської міської ради в рубриці «Актуально», в повідомленні про проведення сьомої сесії Чернігівської міської ради 7 скликання.

Останні новини Чернігівщини

15 невибагливих рослин для саду – «посадив і забув» 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.