Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 22:23:04

Перелік адрес житлових будинків м. Чернігова, де у 2016 році будуть ремонтувати ліфти

09.04.2016   10:04

Депутати міської ради під час пленарного засідання шостої сесії Чернігівської міської ради сьомого скликання, яке відбулось 31 березня, затвердили низку програм. Серед них – Програма капітального ремонту ліфтів у житлових будинках міста Чернігова на 2016 – 2020 роки.

Як зазначено у документі, забезпечення безперебійної роботи ліфтового господарства є надзвичайно важливою соціальною проблемою, оскільки зупинення роботи ліфтів спричиняє соціальну напругу серед громадян, які користуються ліфтами. Непрацюючі ліфти значно ускладнюють повсякденне життя людей з обмеженими фізичними можливостями, жінок з дітьми та людей похилого віку.

На сьогоднішній день ліфтовий парк має високий рівень фізичного і морального зносу конструкцій та електрообладнання. У житловому фонді міста налічується 1 217 ліфтів, установлених у будинках різних форм власності. Капітального ремонту потребують 717 ліфтів, які перебувають на балансі комунальних підприємств Чернігівської міської ради: «Деснянське», «Новозаводське», «ЖЕК–10», «ЖЕК–13».

Дозвіл на проведення робіт з монтажу, ремонту та технічного обслуговування ліфтів отримали декілька підприємств: спеціалізоване ліфтове управління №5 приватного акціонерного товариства «ОТІС», приватне комерційно-виробниче підприємство «Полісся-ліфтсервіс» та приватне комерційно-виробниче підприємство «Ливадия» та ін.

Ремонт ліфтів у житлових будинках, які перебувають на балансі комунальних підприємств міської ради, відбуватиметься за рахунок міського бюджетуна суму 70 994,9 тис. грн, а термін реалізації Програми- 5 років, починаючи з 2016 до 2020 року включно.

У 2016 році Програмою передбачено капітальний ремонт ліфтів з терміном експлуатації понад 25 років у житлових будинках на суму 10 994,9 тис. грн.

Координацію та контроль за виконанням Програми здійснює постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку та енергозбереження, а також управління житлово-комунального господарства міської ради.

 

Перелік адрес житлових будинків, які включені у 2016 році до Програми капітального ремонту ліфтів у житлових будинках міста Чернігова на 2016 – 2020 роки

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.