Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 11 липня, 07:27:52

Договорняк щодо митного терміналу розписали всі фракції Чернігівської міськради, окрім "Нашого краю"

01.04.2016   09:56Агенцiя

Заява депутатської фракції чернігівської міськради «Наш край» щодо рішення про продовження діяльності ТОВ «Термінал-Центр».

Мер Атрошенко та депутати Чернігівської міськради вдалися до цинічного договорняка, подовживши на чотири місяці діяльність скандального митного терміналу в центрі Чернігова.
До міжсобойчику долучилися депутати всіх фракцій, окрім «Нашого краю». Зокрема й ті, хто декларував підтримку мешканців міста в боротьбі за закриття екологічно небезпечного терміналу під власними вікнами.

Влада Чернігова та більшість депутатського корпусу зневажили позицію людей, які захищають свої права на безпечне екологічне середовище. Фактично вони зрадили інтереси людей, які делегували їх захищати суспільні інтереси громади.Провладна більшість міськради на чолі з Атрошенком запалила зелене світло корисливим ділкам, які наживаються на здоров’ї людей.

З усіх політичних сил, що їх чернігівці обрали до міськради, лише депутати «Нашого краю» виявили принциповість. Ми не віддали жодного голосу за цинічне рішення щодо відновлення діяльності екологічно загрозливого об’єкту в центрі міста. І ми надалі захищатимемо інтереси рідного міста. Ми завжди готовіпідставитичернігівцямсвоє плече. Разом ми запалимо червоне світло ділкам із терміналу. Доб’ємося остаточного закриття об’єкта, що отруює життєвий простір людей.

Вважаємо цинічною та нещирою позицію мера Атрошенка. Він заявляє, що ДАЛІ проти громади НЕ ПІДЕ, фактично визнаючи антисуспільний характер власних дій. Він усвідомлює, що продавлене ним у міськраді рішення суперечить інтересам громади. А відтак, ми доб’ємося його скасування. І змусимо Атрошенка з поплічниками служити інтересам громади, а не їхніх спонсорів-олігархів.

PR
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.

Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10

Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.

У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.

У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07

Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.

Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).