Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 07:01:19

Звернення народного депутата В.Давиденка до депутатів міськради Чернігова щодо ситуації навколо закриття митного терміналу

30.03.2016   16:53Агенцiя

Шановні колеги!

Чернігів має бути містом для комфортного життя та максимального сприяння з боку влади діловим ініціативам. Я впевнений, це наша спільна із вами позиція. Вона має стати запорукою високого соціально-економічного розвитку міста та гуртування нашої громади.

Водночас інтереси бізнесу не можуть переважувати суспільні інтереси громади. Саме мешканці повинні визначати, яким чином зростатиме економіка міста, які галузі є для громади пріоритетними.

Позиція нашої громади щодо закриття митного терміналу на вулиці Жабинського засвідчує її високі соціальні принципи. Люди не погоджуються, аби вузькі бізнес-інтереси обмежувати якість їхнього життя. І вони довели, що готові виборювати своє право на якісне життя та здорову екологію в рідному місті.

Ця позиція громади має стати визначальною для міської влади. Упевнений, що міський голова разом із депутатами міськради здатні вирішити це питання в інтересах міста та з урахуванням очікувань бізнесу. Термінал однозначно має бути винесений із території житлової забудови. Адже це – загроза життю і здоров’ю людей.

Однак у місті є достатні площі промислових зон, де можна знайти місце для такого об’єкта. Розмістивши термінал там, влада врахує інтереси громади та сприятиме розвитку підприємництва в Чернігові.

Це буде правильне збалансоване рішення на користь нашого міста. Закликаю владу почути голос громади і прийняти правильне зважене рішення.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини