Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 02:30:38

Чернігівський освітній центр “Ініціатива” оголосив конкурс міні-грантів для громадських активістів Чернігівської області

05.04.2012   10:51Агенцiя

Цей конкурс є частиною проекту громадської організації Чернігівський освітній центр “Ініціатива” “Вирішення місцевих проблем через співпрацю різних соціально активних груп в районних центрах Чернігівської області”, який реалізується за підтримки Національного фонду в підтримку демократії.

Проект направлений активізацію місцевих громад в 9-ти районних центрах Чернігівської області, а саме містах Ічня, Бахмач, Талалаївка, Щорс, Корюківка, Городня, Бобровиця, Козелець, Носівка.

Проект покликаний навчити місцеві громади в Чернігівській області вирішувати проблеми шляхом міжсекторальної співпраці громадських активістів, місцевих депутатів та журналістів та залучати додаткове фінансування для цих потреб.

Одним з завдань конкурсу є також навчити громадські організації з районних центрів писати та адмініструвати проекти.

Учасники конкурсу – громадські організації та благодійні фонди, дитячі та молодіжні громадські організації, а також їхні коаліції, мережі та об’єднання, ініціативні групи громадян у партнерстві з громадськими організаціями, представники яких взяли участь у навчанні в рамках проекту “Вирішення місцевих проблем через співпрацю різних соціально активних груп в районних центрах Чернігівської області” протягом лютого -березня 2012 року.
Пріоритет надаватиметься проектам, які спрямовані на:
-розвиток громадської активності в територіальних громадах;
-передбачають максимальне залучення до реалізації проекту жителів територіальних громад та співпадають з цілями громади;
-передбачають співпрацю трьох секторів громади: громадських активістів, місцевих депутатів та журналістів у вирішенні місцевих проблем
-сприяють формуванню навиків спільної реалізації заходів;
-матимуть довготривалі результати;
-запровадять нові форми співпраці з членами громади, громадськими та благодійними організаціями, органами влади, бізнесом;
-реалізовані/співфінансовані в партнерстві з представниками місцевого бізнесу, фондів місцевого розвитку чи влади (муніципалітету).

Термін реалізації проектів – від 2 до 3 місяців.

Сума міні-гранту 200 доларів.

Початок реалізації проектів планується з 01 травня 2012 р.

Контакти:
Павло Пущенко – координатор проекту “Вирішення місцевих проблем через співпрацю різних соціально активних груп в районних центрах Чернігівської області.”
Тренер-консультант проекту Неля Лавріненко.
 

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини