Про вивчення у 2016 році діяльності місцевих державних адміністрацій. ДОКУМЕНТ
Розпорядження Президента України №59/2016-рп
1. Визнати за доцільне проведення у 2016 році у Миколаївській, Одеській, Полтавській, Херсонській, Чернігівській обласних державних адміністраціях, районних державних адміністраціях Миколаївської, Одеської, Полтавської, Херсонської, Чернігівської областей поглибленого вивчення їх діяльності щодо забезпечення виконання на відповідній території актів і доручень Президента України, взаємодії з територіальними органами центральних органів виконавчої влади стосовно виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України.
2. Главі Адміністрації Президента України забезпечити проведення у 2016 році поглибленого вивчення, зазначеного у пункті 1 цього Розпорядження.
Президент України Петро Порошенко
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські теплоенергетики долучилися до ліквідації наслідків атак на енергосистему Києва 10:58
Зведена бригада у складі 12 спеціалістів КП «Теплокомуненерго» та АТ «Облтеплокомуненерго» працює зараз у місті Києві з метою надання допомоги у ліквідації наслідків масованих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури.
Чернігівські медійниці вчились впевнено триматися в кадрі у Медіабазі ІМІ 10:47
Практичні вправи, спрямовані на те, щоб природно почуватися перед камерою, відпрацювали медійниці Чернігова під час майстеркласу з акторської майстерності. Захід організував регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів».
До 1,5 млн грн на власну справу: стартував конкурс грантів для ветеранського бізнесу «Варто: 4 роки підтримки» 10:45
Український ветеранський фонд Мінветеранів запускає нову грантову програму для ветеранів і ветеранок. Переможці можуть отримати фінансування для старту або розвитку свого бізнесу в розмірі від 500 тисяч до 1,5 мільйона гривень.
Чернігівщину відвідали шведські партнери: у фокусі – підтримка енергетики 10:32
Учора з візитом на Чернігівщині побували представники Посольства Швеції в Україні, Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) і Програми «Партнерство за сильну Україну».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.