Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 березня, 03:37:34

Віктор Янукович заступився за хворих, яким потрібен гемодіаліз

04.04.2012   15:54Агенцiя

Президент України Віктор Янукович доручив невідкладно розв’язати проблеми із забезпеченням лікування хворих методом гемодіалізу. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

“Віктор Янукович доручив віце-прем’єр-міністру – міністру охорони здоров’я України Раїсі Богатирьовій, міністру фінансів Юрію Колобову, голові Ради міністрів Автономної Республіки Крим, головам обласних, Київської, Севастопольської міських державних адміністрацій проаналізувати за участю Національної академії медичних наук України стан надання медичної допомоги хворим, які потребують лікування методом гемодіалізу”, – йдеться в повідомленні.

За результатами аналізу слід вжити невідкладних заходів для повного охоплення такою допомогою хворих, які її потребують, йдеться в дорученні Глави держави.

Крім того, Президент доручив головам Черкаської та Чернігівської обласних державних адміністрацій Сергію Тулубу та Володимиру Хоменку забезпечити в повному обсязі фінансування послуг із гемодіалізу для пацієнтів, врегулювати проблемні питання з іноземними інвесторами, які реалізують проекти зі створення діалізних центрів.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року