Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 21:08:39

Голова обласної ради з робочим візитом відвідав Коропський район

19.03.2016   07:41

18 березня голова обласної ради Ігор Вдовенко взяв участь у п'ятій сесії Коропської районної ради сьомого скликання.

Провів пленарне засідання голова районної ради Михайло Мазуренко. Участь у роботі сесії взяли голова обласної ради Ігор Вдовенко, депутат обласної ради Володимир Селянський, голова районної державної адміністрації Володимир Куніцин.

Після затвердження порядку денного депутати райради хвилиною мовчання вшанували пам'ять земляків, які загинули в зоні антитерористичної операції, захищаючи суверенітет, незалежність і цілісність нашої держави.

Далі голова районної ради Михайло Мазуренко та голова районної державної адміністрації Володимир Куніцин вручили Подяку обласної державної адміністрації головному лікарю комунального закладу «Коропська районна центральна лікарня» Стефанії Мироновій.

Голова обласної ради у своєму виступі окреслив становище України в цілому, проаналізував ситуацію у бюджетній галузі області та перспективи її функціонування після проведення реформ, торкнувся питань децентралізації безпосередньо Коропського району, розповів про бачення обласної ради стосовно утворення об'єднаних громад. Ігор Вдовенко наголосив, що саме на плечі районних депутатів ляже тягар вибору правильного рішення, а також нагородив Почесною грамотою обласної ради депутата Коропської районної ради Петра Демиденка.

Голова районної державної адміністрації Володимир Куніцин подякував голові обласної ради за співпрацю та допомогу Коропській землі.

Після цього депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

Заступник голови районної ради Віктор Дворецький поінформував стосовно змін у Регламенті районної ради, з прийняттям яких рішення ради затверджуються відкритим поіменним голосуванням.

Оскільки всі бюджетні питання, винесені на розгляд сесії, були детально розглянуті на засіданнях постійних комісій районної ради, то депутати вирішили інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Наталії Басанець не заслуховувати, а працювати в режимі «запитання-відповідь».

З поміткою «за» у протоколі поіменного голосування були затвердженні районні галузеві Програми:
- Забезпечення населення Коропського району Чернігівської області спеціалізованою медичною допомогою на 2016-2020 роки;
- Погашення кредиторської заборгованості за виконані роботи у 2014 році по провулку Спортивному в смт. Короп;
- Розвитку безоплатної правової допомоги населенню Коропського району на 2016-2018 роки;
- Передачі нетелей багатодітним сім'ям, які проживають у сільській місцевості Коропського району, на 2016-2020 роки;
- Відшкодування з районного бюджету депутатам районної ради витрат, пов'язаних з депутатською діяльністю на 2016-2017 роки.

Загалом пленарне засідання п'ятої сесії районної ради сьомого скликання пройшло злагоджено та організовано. На порядок денний було внесено двадцять дев'ять питань, в ході розгляду яких були прийняті відповідні рішення.

В межах робочого візиту голова обласної ради Ігор Вдовенко ознайомився з діяльністю і перспективами розвитку комунальних підприємств районної ради - «Інформаційно-туристичний центр «Космос», спеціалізоване лісогосподарське підприємство «Агролісгосп» та «Коропська центральна районна лікарня».

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини