Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 19:22:08

Надходження до Державного бюджету від діяльності Чернігівської митниці у І кварталі 2012 року збільшились на 57,5 % порівняно з аналогічним періодом минулого року

04.04.2012   13:06

Протягом І кварталу 2012 року Чернігівською митницею до Державного бюджету України перераховано 462,4 мільйони гривень. Порівняно із січнем-березнем 2011 року сума перерахованих митницею коштів збільшилась на 168,9 мільйонів гривень або на 57,5%.

Найбільші суми платежів сплачено і перераховано за результатами митного оформлення нафти і нафтопродуктів, тютюнової сировини, вантажних транспортних засобів, шин та покришок, корму для тварин, пива солодового, шоколаду, добрив, паперу і картону, причепів та напівпричепів. 

За результатами роботи митниці у правоохоронному напрямку протягом січня-березня поточного року порушено 6 кримінальних справ, з яких 4 - за фактами контрабанди наркотичних речовин, 2 – за фактами контрабанди зброї та боєприпасів.

Співробітниками оперативних підрозділів митниці виявлено та припинено 189 фактів порушень митних правил, вартість предметів правопорушення в яких становить 4 978 128 гривень.

За результатами проведення оперативних заходів з початку року виявлено 5 випадків незаконного  переміщенням через митний кордон наркотичних засобів, 5 випадків - психотропних речовин та 2 випадки - прекурсорів.

Останні новини Чернігівщини

Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові

Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00

В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.

 Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я

Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56

Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.

Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53

Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.

Надзвичайні події в області за останню добу 13:31

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА

Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39

10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.