Виконком Чернігівської міськради затвердив акт технічного стану
Виконавчий комітет Чернігівської міськради на позачерговому засіданні визнав 30 квартир, що постраждали внаслідок вибуху газу, тимчасово непридатними для проживання. Члени виконкому затвердили акт технічного стану квартир житлового будинку № 36 по вулиці 50 років ВЛКСМ.
"Визнати квартири з № 1 по № 30 житлового будинку № 36 по вулиці 50 років ВЛКСМ тимчасово непридатними для проживання", - сказано у рішенні виконкому.
За словами заступника міського голови Олександра Сердюка, прийняте рішення необхідне для подальшого проведення робіт з відновлення двох пошкоджених вибухом газу під'їздів житлового будинку. На сьогодні фахівці філії інституту "Чернігівцивільпроектреконструкція" продовжують розробляти проектно-кошторисну документацію реконструкції будинку. Крім того, виконується проект проведення робіт, що необхідний для забезпечення стійкості споруди під час реконструкції та безпеки будівельників.
О.Сердюк також повідомив, що орієнтовно з 9 квітня розпочнеться встановлення конструкцій кріплення, а також зняття порушених вибухом конструктивних елементів двох під'їздів будинку.
"Плануємо, що після Великдня зможемо розпочати виконання будівельних робіт, відповідно до проектно-кошторисної документації", - сказав він. Замовником відновлювальних робіт виступає Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради, а підрядником - ПАТ "Домобудівник".
Як повідомлялося, 26 березня о 21.10 у Чернігові по вулиці 50 років ВЛКСМ, 36 у квартирі №3 на першому поверсі будинку стався вибух побутового газу, у результаті якого загинула жінка, ще четверо мешканців будинку отримали травми та опіки. У результаті вибуху пошкоджено 2 під'їзди житлового будинку, їх мешканців (79 чернігівців) відселено. Спеціальна комісія прийняла рішення про відновлення пошкоджених під'їздів.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.