Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 05:59:34

Діяльність КП "Чернігівводоканал" буде розслідувана

12.03.2016   16:38

З метою покращення роботи підприємств комунальної власності Чернігівської міської ради та посилення контролю за виконанням умов контрактів протягом березня керівники комунальних підприємств звітують за підсумками фінансово-господарської діяльності у 2015 році.

12 березня комісія з аналізу фінансово-господарської діяльності підприємств комунальної власності, фінансової діяльності головних розпорядників коштів міського бюджету під керівництвом міського голови Владислава Атрошенка заслухала звіт керівника комунального підприємства міської ради "Чернігівводоканал".

Начальник КП "Чернігівводоканал" Олександр Шкінь ознайомив присутніх з основними фінансовими показниками підприємства за минулий рік та представив проект фінансового плану на плановий бюджетний період.

Під час обговорення фінансових показників діяльності підприємства міський голова висловив зауваження щодо штатного розпису, наявності перебільшеної кількості працівників відповідно до потреб виробництва, заниженої заробітної платні для простих робітників у порівнянні з керівництвом підприємства та невиправданих мільйонних витрат, які здійснювались фактично за рахунок жителів міста, споживачів послуг комунального підприємства "Чернігівводоканал".

Міський голова звинуватив керівника підприємства у непрозорих витратах коштів підприємства, зокрема, придбанні обладнання та ремонту виконаних робіт, що могло спричинити втрати з міського бюджету на мільйони або десятки мільйонів гривень. 

Зважаючи на це, фінансовий план підприємства на поточний рік не був прийнятий. За рекомендацією комісії з проведення службового розслідування керівник підприємства КП "Чернігівводоканал" Олександр Шкінь відсторонений від виконання службових обов'язків.

Про це повідомив міський голова Владислав Атрошенко. Він також дав доручення довести це розпорядження до відома колективу підприємства КП "Чернігівводоканал".

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини