Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 листопада, 16:25:40

Чернігівський технологічний університет заручився підтримкою парламентарів та місцевої влади. ФОТО. ВІДЕО

12.03.2016   11:51Агенцiя

11 березня у приміщенні Чернігівського національного технологічного університету відбулася визначна, на переконання організаторів, подія – зустріч керівників міста й області та керівництва ЧНТУ з народними депутатами України від Чернігівщини.

Ініціатором проведення масштабного форуму з обговорення перспективних напрямів співпраці між народними обранцями з Придесення, представниками органів місцевої влади та ЧНТУ виступило керівництво навчального закладу. І це не випадково, адже цей престижний виш є справді потужним цінноваційним науковим і технічним центром Чернігівщини.

Метою декількаетапного заходу, в ході якого відбулися робочі перемовини, ознайомлення з досягненнями та науково-технічними розробками ЧНТУ, виступи гостей, спілкування зі студентським загалом і викладацьким колективом та прес-конференція, було налагодження співпраці влади всіх рівнів з місцевим університетом – лідером галузі у регіоні.

Крім того, було обговорено загальну концепцію підтримки вищої освіти і розвитку сучасних технологій в області.

За результатами перемовин учасниками зустрічі, а саме головою Чернігівської ОДА Валерієм Кулічем, головою обласної ради Ігорем Вдовенком, міським головою Владиславом Атрошенком, народними депутатами-членами міжфракційного депутатського об’єднання «Чернігівщина» Анною Романовою, Олегом Дмитренком, Олександром Кодолою, Олегом Купрієнком, Валерієм Давиденком, Олександром Черненком та ректором університету, професором Сергієм Шкарлетом, було підписано меморандум «Про співпрацю народних депутатів України, органів місцевої влади та Чернігівського національного технологічного університету для сталого розвитку Чернігівщини».

У рамках підписання цього документу сторони докладатимуть максимум зусиль для розвитку ефективного співробітництва в інтересах економічного, соціального та культурного розвитку Чернігівщини та залучення до цієї справи широкого кола учасників і необхідних ресурсів як на загальнодержавному, так і на регіональному рівні. Втілення у життя положень Меморандуму дозволить сприяти впровадженню громадських ініціатив, спрямованих на успішний розвиток Чернігівщини, підвищенню престижу вищої освіти та конкурентоздатності випускників на ринку праці області, формуванню позитивного іміджу та туристичної привабливості регіону для залучення фінансових ресурсів, інвестицій.

Звертаючись з трибуни до студентства, Валерій Куліч наголосив на тому, що однією із найбільших проблем сучасної Української держави є криза кадрів, і що її розв’язання є можливим за рахунок залучення саме молодих та висококваліфікованих випускників українських ВИШів, зокрема, Чернігівського національного технологічного університету.

Також народні депутати підтримали ініціативу керівництва вищого навчального закладу і підписали клопотання до Президента України щодо реорганізації Чернігівського національного технологічного університету в багатогалузевий класичний вищий навчальний заклад – Чернігівський національний університет.

Останні новини Чернігівщини

Прийом заявок на участь в обласному конкурсі

Прийом заявок на участь в обласному конкурсі "Благодійник року" імені меценатів Тарновських 16:19

Це конкурс для фізичних та юридичних осіб, які надали одно- чи багаторазову благодійну допомогу для розв’язання суспільних проблем Чернігівщини.

Чернігівська область: стан захворювання на грип та ГРВІ

Чернігівська область: стан захворювання на грип та ГРВІ 16:05

Про ситуацію стосовно захворюваності в області на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип днями говорили на засіданні профільного оперативного штабу.

Підсумки моніторингу якості дорожньо-будівельних робіт в Чернігівській області

Підсумки моніторингу якості дорожньо-будівельних робіт в Чернігівській області 14:57

За даними світових досліджень – в Україні найгірші дороги у світі, і навіть при тенденції виконання Урядового плану з ремонту доріг (із середньою швидкістю 2 тис. км на рік) наші дороги буде відремонтовано не раніше ніж через 20 років, коли вже 90% доріг знов опиняться в аварійному стані.

На технічній території військового арсеналу в Ічні виявили БпЛА

На технічній території військового арсеналу в Ічні виявили БпЛА 14:36

13 листопада, на технічній території військових складів, що в місті Ічня виявлено квадрокоптер «ФАНТОМ».

Про обмеження руху на дорогах Чернігівщини. Офіційно

Про обмеження руху на дорогах Чернігівщини. Офіційно 14:24

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області повідомляє про тимчасове обмеження руху

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини