Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 липня, 10:49:24

Чернігівський технологічний університет заручився підтримкою парламентарів та місцевої влади. ФОТО. ВІДЕО

12.03.2016   11:51Агенцiя

11 березня у приміщенні Чернігівського національного технологічного університету відбулася визначна, на переконання організаторів, подія – зустріч керівників міста й області та керівництва ЧНТУ з народними депутатами України від Чернігівщини.

Ініціатором проведення масштабного форуму з обговорення перспективних напрямів співпраці між народними обранцями з Придесення, представниками органів місцевої влади та ЧНТУ виступило керівництво навчального закладу. І це не випадково, адже цей престижний виш є справді потужним цінноваційним науковим і технічним центром Чернігівщини.

Метою декількаетапного заходу, в ході якого відбулися робочі перемовини, ознайомлення з досягненнями та науково-технічними розробками ЧНТУ, виступи гостей, спілкування зі студентським загалом і викладацьким колективом та прес-конференція, було налагодження співпраці влади всіх рівнів з місцевим університетом – лідером галузі у регіоні.

Крім того, було обговорено загальну концепцію підтримки вищої освіти і розвитку сучасних технологій в області.

За результатами перемовин учасниками зустрічі, а саме головою Чернігівської ОДА Валерієм Кулічем, головою обласної ради Ігорем Вдовенком, міським головою Владиславом Атрошенком, народними депутатами-членами міжфракційного депутатського об’єднання «Чернігівщина» Анною Романовою, Олегом Дмитренком, Олександром Кодолою, Олегом Купрієнком, Валерієм Давиденком, Олександром Черненком та ректором університету, професором Сергієм Шкарлетом, було підписано меморандум «Про співпрацю народних депутатів України, органів місцевої влади та Чернігівського національного технологічного університету для сталого розвитку Чернігівщини».

У рамках підписання цього документу сторони докладатимуть максимум зусиль для розвитку ефективного співробітництва в інтересах економічного, соціального та культурного розвитку Чернігівщини та залучення до цієї справи широкого кола учасників і необхідних ресурсів як на загальнодержавному, так і на регіональному рівні. Втілення у життя положень Меморандуму дозволить сприяти впровадженню громадських ініціатив, спрямованих на успішний розвиток Чернігівщини, підвищенню престижу вищої освіти та конкурентоздатності випускників на ринку праці області, формуванню позитивного іміджу та туристичної привабливості регіону для залучення фінансових ресурсів, інвестицій.

Звертаючись з трибуни до студентства, Валерій Куліч наголосив на тому, що однією із найбільших проблем сучасної Української держави є криза кадрів, і що її розв’язання є можливим за рахунок залучення саме молодих та висококваліфікованих випускників українських ВИШів, зокрема, Чернігівського національного технологічного університету.

Також народні депутати підтримали ініціативу керівництва вищого навчального закладу і підписали клопотання до Президента України щодо реорганізації Чернігівського національного технологічного університету в багатогалузевий класичний вищий навчальний заклад – Чернігівський національний університет.

Останні новини Чернігівщини

"Духовні джерела – запорука міцності держави": відтепер у бібліотеці В.Г. Короленка є куточок духовної літератури 09:42

У читальній залі обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г. Короленка розміщені шість стендів духовної літератури, об’єднані символічною і промовистою назвою «Духовні джерела – запорука міцності держави».

Найкраще відзначення річниці прийняття Декларації про суверенітет - щоденна праця на благо України

Найкраще відзначення річниці прийняття Декларації про суверенітет - щоденна праця на благо України 09:38

Саме таку думку висловили учасники засідання за «круглим столом» з нагоди 28-ої річниці прийняття Декларації про державний суверенітет. Захід відбувся 16 липня в обласній державній адміністрації.

Щодо ситуації на Козелецькому полігоні твердих побутових відходів

Щодо ситуації на Козелецькому полігоні твердих побутових відходів 09:28

На запрошення громадських організацій та активістів Козелецького району представники Державної екологічної інспекції у Чернігівській області були єдиними представниками органів влади, які взяли участь в акції-зустрічі «Чисте довкілля», що відбулася на полігоні для захоронення твердих побутових відходів смт.Козелець.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:26

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:20

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території Чернігівської області за період з 8:00 16 липня до 8:00 17 липня 2018 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини

Ляля Нетреба вважає ...

що діти стали заручниками політичних інтриг що діти стали заручниками політичних інтриг У Борзні працівники дошкільних навчальних закладів, діти та їхні батьки опинилися в заручниках місцевих політичних гравців. Все – через майбутні вибори в Борзнянську ОТГ, що наближаються.

Всі публікаціі