Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 січня, 03:23:59

Чернігівський технологічний університет заручився підтримкою парламентарів та місцевої влади. ФОТО. ВІДЕО

12.03.2016   11:51Агенцiя

11 березня у приміщенні Чернігівського національного технологічного університету відбулася визначна, на переконання організаторів, подія – зустріч керівників міста й області та керівництва ЧНТУ з народними депутатами України від Чернігівщини.

Ініціатором проведення масштабного форуму з обговорення перспективних напрямів співпраці між народними обранцями з Придесення, представниками органів місцевої влади та ЧНТУ виступило керівництво навчального закладу. І це не випадково, адже цей престижний виш є справді потужним цінноваційним науковим і технічним центром Чернігівщини.

Метою декількаетапного заходу, в ході якого відбулися робочі перемовини, ознайомлення з досягненнями та науково-технічними розробками ЧНТУ, виступи гостей, спілкування зі студентським загалом і викладацьким колективом та прес-конференція, було налагодження співпраці влади всіх рівнів з місцевим університетом – лідером галузі у регіоні.

Крім того, було обговорено загальну концепцію підтримки вищої освіти і розвитку сучасних технологій в області.

За результатами перемовин учасниками зустрічі, а саме головою Чернігівської ОДА Валерієм Кулічем, головою обласної ради Ігорем Вдовенком, міським головою Владиславом Атрошенком, народними депутатами-членами міжфракційного депутатського об’єднання «Чернігівщина» Анною Романовою, Олегом Дмитренком, Олександром Кодолою, Олегом Купрієнком, Валерієм Давиденком, Олександром Черненком та ректором університету, професором Сергієм Шкарлетом, було підписано меморандум «Про співпрацю народних депутатів України, органів місцевої влади та Чернігівського національного технологічного університету для сталого розвитку Чернігівщини».

У рамках підписання цього документу сторони докладатимуть максимум зусиль для розвитку ефективного співробітництва в інтересах економічного, соціального та культурного розвитку Чернігівщини та залучення до цієї справи широкого кола учасників і необхідних ресурсів як на загальнодержавному, так і на регіональному рівні. Втілення у життя положень Меморандуму дозволить сприяти впровадженню громадських ініціатив, спрямованих на успішний розвиток Чернігівщини, підвищенню престижу вищої освіти та конкурентоздатності випускників на ринку праці області, формуванню позитивного іміджу та туристичної привабливості регіону для залучення фінансових ресурсів, інвестицій.

Звертаючись з трибуни до студентства, Валерій Куліч наголосив на тому, що однією із найбільших проблем сучасної Української держави є криза кадрів, і що її розв’язання є можливим за рахунок залучення саме молодих та висококваліфікованих випускників українських ВИШів, зокрема, Чернігівського національного технологічного університету.

Також народні депутати підтримали ініціативу керівництва вищого навчального закладу і підписали клопотання до Президента України щодо реорганізації Чернігівського національного технологічного університету в багатогалузевий класичний вищий навчальний заклад – Чернігівський національний університет.

Останні новини Чернігівщини

Стартує конкурс проектів

Стартує конкурс проектів "Креативне місто -2018" 17:16

Оголошується другий конкурс цікавих проектів «Креативне місто – 2018» для неурядових громадських організацій та незареєстрованих громадських ініціатив задля розвитку Чернігова.

Льодова арена на площі залишиться, але проїзд повз театр відкриють для автотранспорту

Льодова арена на площі залишиться, але проїзд повз театр відкриють для автотранспорту 16:50

Міська льодова арена на площі залишиться, але проїзд повз театр відкриють для автотранспорту. Про це сьогодні було сказано на розширеній нараді в Чернігівській міській раді. Чернігівський міський голова доручив прискорити ці роботи, відкривши проїзд вулицею між площею і обласним театром вже сьогодні-завтра.

Батуринська ОТГ сприятиме обізнаності молоді в історичних подіях періоду Гетьманства

Батуринська ОТГ сприятиме обізнаності молоді в історичних подіях періоду Гетьманства 16:47

Батуринська міська рада об’єднаної територіальної громади вийшла у фінал конкурсу проектів «Малі міста – великі враження» зі своїм проектом «Перший фестиваль Батурина «Шабля»».

Творення Української державності 1917-1921 років: історія боротьби

Творення Української державності 1917-1921 років: історія боротьби 12:10

Ще одна виставка до Дня Соборності України — «100 років боротьби. Українська революція 1917–1921» — експонується у Чернігові в Обласному молодіжному центрі. Всі охочі можуть її переглянути протягом місяця.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:03

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини