Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 27 листопада, 22:20:29

Чернігівський технологічний університет заручився підтримкою парламентарів та місцевої влади. ФОТО. ВІДЕО

12.03.2016   11:51Агенцiя

11 березня у приміщенні Чернігівського національного технологічного університету відбулася визначна, на переконання організаторів, подія – зустріч керівників міста й області та керівництва ЧНТУ з народними депутатами України від Чернігівщини.

Ініціатором проведення масштабного форуму з обговорення перспективних напрямів співпраці між народними обранцями з Придесення, представниками органів місцевої влади та ЧНТУ виступило керівництво навчального закладу. І це не випадково, адже цей престижний виш є справді потужним цінноваційним науковим і технічним центром Чернігівщини.

Метою декількаетапного заходу, в ході якого відбулися робочі перемовини, ознайомлення з досягненнями та науково-технічними розробками ЧНТУ, виступи гостей, спілкування зі студентським загалом і викладацьким колективом та прес-конференція, було налагодження співпраці влади всіх рівнів з місцевим університетом – лідером галузі у регіоні.

Крім того, було обговорено загальну концепцію підтримки вищої освіти і розвитку сучасних технологій в області.

За результатами перемовин учасниками зустрічі, а саме головою Чернігівської ОДА Валерієм Кулічем, головою обласної ради Ігорем Вдовенком, міським головою Владиславом Атрошенком, народними депутатами-членами міжфракційного депутатського об’єднання «Чернігівщина» Анною Романовою, Олегом Дмитренком, Олександром Кодолою, Олегом Купрієнком, Валерієм Давиденком, Олександром Черненком та ректором університету, професором Сергієм Шкарлетом, було підписано меморандум «Про співпрацю народних депутатів України, органів місцевої влади та Чернігівського національного технологічного університету для сталого розвитку Чернігівщини».

У рамках підписання цього документу сторони докладатимуть максимум зусиль для розвитку ефективного співробітництва в інтересах економічного, соціального та культурного розвитку Чернігівщини та залучення до цієї справи широкого кола учасників і необхідних ресурсів як на загальнодержавному, так і на регіональному рівні. Втілення у життя положень Меморандуму дозволить сприяти впровадженню громадських ініціатив, спрямованих на успішний розвиток Чернігівщини, підвищенню престижу вищої освіти та конкурентоздатності випускників на ринку праці області, формуванню позитивного іміджу та туристичної привабливості регіону для залучення фінансових ресурсів, інвестицій.

Звертаючись з трибуни до студентства, Валерій Куліч наголосив на тому, що однією із найбільших проблем сучасної Української держави є криза кадрів, і що її розв’язання є можливим за рахунок залучення саме молодих та висококваліфікованих випускників українських ВИШів, зокрема, Чернігівського національного технологічного університету.

Також народні депутати підтримали ініціативу керівництва вищого навчального закладу і підписали клопотання до Президента України щодо реорганізації Чернігівського національного технологічного університету в багатогалузевий класичний вищий навчальний заклад – Чернігівський національний університет.

Останні новини Чернігівщини

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва

Талалаївська селищна громада отримала шкільний автобус чернігівського виробництва 09:34

Транспорт придбаний за рахунок зекономлених коштів державної субвенції та співфінансування з місцевих бюджетів.

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів

У бібліотеці ім.М.Коцюбинського розповіли про збірку документів "Чорні дошки України. Чернігівська область" 09:23

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського представили унікальну збірку документів та матеріалів, які проливають світло на ще одну сторінку в дослідженнях Голодомору-геноциду 1932 – 1933 років в Україні.

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили  протитанкову міну ТМ-43

Чернігівська область: сапери ДСНС знищили протитанкову міну ТМ-43 09:16

26 листопада об 11:50 саперами групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Чернігівській області знищено протитанкову міну ТМ-43 часів Другої світової війни.

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина»

Під міськрадою Чернігова протестували проти продажу землі парку «Ялівщина» 09:07

У Чернігові 25 листопада перед сесією міської ради більше сотні активістів протестували проти можливого продажу будівлі Центру туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю та 3,5 га прилеглої території регіонального ландшафтного парку "Ялівщина".

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи

Центри масової вакцинації в Чернігові наступного тижня змінять графік роботи 09:02

Центри масової вакцинації проти COVID-19 у Чернігові наступного тижня частково змінять свій графік роботи.