Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 15:43:28

Відбувся другий тур обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії

10.03.2016   15:30Агенцiя

10 березня відбулося друге засідання керівників депутатських фракцій і постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та запобігання корупції.

На ньому, як і було передбачено на попередньому спільному зібранні, що відбулося 1 березня поточного року, депутати продовжили розгляд питання «Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Чернігівської області».

Спільне засідання, в якому взяв участь заступник голови обласної ради Арсен Дідур, провів керівник депутатської комісії Василь Леоненко.

Нагадаємо, що згідно із Законом України «Про Національну поліцію», для забезпечення прозорого добору, об'єктивного оцінювання та просування по службі працівників новостворених сил правопорядку передбачено включення до складу поліцейських комісій територіальних органів Національної поліції по два представники громадськості, обраних відповідною обласною радою з числа осіб, які мають незаперечну репутацію, високий авторитет і бездоганні професійні та моральні якості.

Однак на попередньому засіданні керівники фракцій та члени вищезгаданої постійної комісії так і не змогли із запропонованих претендентів обрати двох осіб, визначених законодавчою квотою, а спинилися на чотирьох висуванцях, дійшовши згоди досконаліше проаналізувати весь спектр їх достоїнств та остаточно назвати кандидатів у другому турі.

Як результат, сьогодні, в ході голосування учасники засідання обрали представниками громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Чернігівської області депутатів обласної ради - Дмитра Блауша та Сергія Пащенка.

Проте з остаточним рішенням визначиться лише чергова сесія обласної ради, яка затвердить вказані прізвища більшістю депутатських голосів.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.