Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 11 квітня, 04:20:44

Відбувся другий тур обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії

10.03.2016   15:30Агенцiя

10 березня відбулося друге засідання керівників депутатських фракцій і постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та запобігання корупції.

На ньому, як і було передбачено на попередньому спільному зібранні, що відбулося 1 березня поточного року, депутати продовжили розгляд питання «Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Чернігівської області».

Спільне засідання, в якому взяв участь заступник голови обласної ради Арсен Дідур, провів керівник депутатської комісії Василь Леоненко.

Нагадаємо, що згідно із Законом України «Про Національну поліцію», для забезпечення прозорого добору, об'єктивного оцінювання та просування по службі працівників новостворених сил правопорядку передбачено включення до складу поліцейських комісій територіальних органів Національної поліції по два представники громадськості, обраних відповідною обласною радою з числа осіб, які мають незаперечну репутацію, високий авторитет і бездоганні професійні та моральні якості.

Однак на попередньому засіданні керівники фракцій та члени вищезгаданої постійної комісії так і не змогли із запропонованих претендентів обрати двох осіб, визначених законодавчою квотою, а спинилися на чотирьох висуванцях, дійшовши згоди досконаліше проаналізувати весь спектр їх достоїнств та остаточно назвати кандидатів у другому турі.

Як результат, сьогодні, в ході голосування учасники засідання обрали представниками громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Чернігівської області депутатів обласної ради - Дмитра Блауша та Сергія Пащенка.

Проте з остаточним рішенням визначиться лише чергова сесія обласної ради, яка затвердить вказані прізвища більшістю депутатських голосів.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 577 нових випадків COVID-19

Виявлено 577 нових випадків COVID-19 18:31

За даними управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 10 квітня в області зафіксовано 577 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 310 осіб 17:07

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 10 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 6966 осіб.

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу 12:22

У 2020 році в загальному обсязі переміщень частка міждержавних склала лише один відсоток. Прибуло в область 69 осіб, вибуло 104 особи.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби 12:14

Дев’ятого квітня, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу хутора Єньків Іванівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:05

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини