Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 травня, 03:19:43

Підписано Меморандум щодо дружнього співробітництва Чернігівської міської ради та Благодійного Фонду "Фундація Ательє Єршов"

03.03.2016   10:08

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зустрівся з представниками Благодійного фонду «Фундації Ательє Єршов» (Республіка Польща).

Серед учасників зустрічі: Геннадій Єршов – президент Фонду «Фундація Ательє Єршов», митець-скульптор (м. Гданьск, Польща); Олександр Султанов – головний архітектор Науково-дослідницького архітектурного проектного інституту «Інтерархпроект»; Борис Атрощенко - начальник управління стратегічного розвитку міста та туризму; Сергій Калюжний - начальник управління архітектури та містобудування міської ради.

В процесі бесіди президент Фонду Геннадій Єршов, звертаючись до всіх присутніх, запевнив, що йому небайдужа доля та історія Чернігова. Він висловив пропозицію щодо встановлення пам’ятника Володимиру Великому у сквері навпроти готелю «Україна», що дозволить облагородити прилеглу територію та зробити реконструкцію цієї зони. Г. Єршов презентував ескізний проект цього пам’ятника та запевнив, що реалізовуватиметься він тільки після внесених пропозицій від інших скульпторів.

Міський голова наголосив, що він всіляко буде підтримувати цю ідею, але тільки після громадського обговорення даного проекту. В. Атрошенко також запросив Г. Єршова на засідання громадської ради при міському голові, щоб більш конкретно обговорити дану пропозицію у присутності фахівців.

Наприкінці зустрічі міський голова Владислав Атрошенко та президент благодійного Фонду Геннадій Єршов підписали «Меморандум щодо дружнього співробітництва Чернігівської міської ради та Благодійного Фонду «Фундація Ательє Єршов».

Серед домовленостей, про які йдеться в документі, сторони повинні сприяти розвитку відносин та співробітництва між Польщею і Україною, налагоджувати прямі контакти між закладами культури і мистецтва, проводити Дні культури та фестивалі, забезпечувати обмін кращими практиками з відповідними партнерами у галузі освіти, туризму та спорту.

У тексті також сказано, що цей Меморандум набирає чинності з дати підписання і сторони залишають можливість між собою розширювати сфери його реалізації.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 63 нових випадки COVID-19

Виявлено 63 нових випадки COVID-19 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 18 травня в області зафіксовано 63 нових випадки COVID-19.

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО

Завершується додатковий період реєстрації для участі в ЗНО 15:41

18 травня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Дату подання документів визначають за відтиском штемпеля на поштовому конверті.

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки

Прикордонники викрили схему з ввезення та розповсюдження контрафактного пального. В двох областях пройшли обшуки 15:14

Співробітники Держприкордонслужби України під процесуальним керівництвом Київської міської прокурори спільно з ДФС та СБУ викрили схему, пов’язану з незаконним виробництвом та реалізацією контрафактного пального.

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно 15:02

Станом на 18 травня Чернігівська область, як і більшість областей України, знаходиться у жовтій зоні за рівнем епідемічної небезпеки по розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Меморіальний захід

Меморіальний захід "Пам’ятаємо! Боремося! Крим — це Україна!" 13:46

Меморіальний захід з нагоди Дня боротьби за права кримськотатарського народу та Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу відбувся в обласному центрі за участю голови облдержадміністрації Анни Коваленко, керівництва обласної та міської рад, представників духовенства, ГО «Кримська громада», інших громадських об’єднань, військовослужбовців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, вихідців з Криму, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.