Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 9 травня, 16:49:00

Соціальна та професійна адаптація учасників антитерористичної операції

03.03.2016   08:54Агенцiя

В області триває реалізація бюджетної програми 2505150 за напрямом «Заходи з соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)».

Бюджетні кошти спрямовуються на професійне навчання учасників антитерористичної операції з числа військовослужбовців (резервістів, військовозобов’язаних) та працівників Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, осіб рядового і начальницького складу, військовослужбовців, працівників МВС, Управління державної охорони, Держспецзв’язку, ДСНС, ДПтС, інших утворених відповідно до закону військових формувань, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції, а також працівників підприємств, установ та організацій, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку).

У 2015 році за рахунок коштів державного бюджету 86 учасників антитерористичної операції пройшли підготовку за професією «водій автотранспортних засобів», 8 – навчання з питань організації службової діяльності.

За паспортом бюджетної програми на 2016 рік для області передбачено 989 тис. грн на соціальну та професійну адаптацію учасників АТО. До районних (міських) управлінь соціального захисту населення області доведено розподіл асигнувань, передбачених на профнавчання учасників АТО відповідно до потреби та розроблених планів заходів із соціальної та професійної адаптації учасників АТО на 2016 рік.

Кошти за січень-лютий ц.р. вже надійшли місцевим управлінням соцзахисту населення Бахмацького, Бобровицького, Борзнянського Городнянського, Н.-Сіверського, Прилуцького, Семенівського, Чернігівського, Щорського районів та міст Ніжина і Прилуки й будуть спрямовані для проведення процедури закупівлі освітніх послуг на професійне навчання учасників АТО за економічно обґрунтованими цінами та відповідно до можливостей комплектації навчальних груп. По інших територіальних одиницях кошти будуть спрямовані починаючи з квітня ц.р. відповідно до помісячного розпису асигнувань.

Для отримання такої послуги учасникам АТО або їх роботодавцям необхідно звертатися до районних (міських) управлінь соціального захисту населення за місцем реєстрації або місцем фактичного проживання.

Останні новини Чернігівщини

9 травня - День матері в Україні

9 травня - День матері в Україні 10:11

У календарі свят для мами визначений особливий день, який святкується в Україні у другу неділю травня. Офіційне державне свято День матері встановлене в 1999 році. Святкування стало популярною і доброю сімейною традицією.

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 10:09

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло за різними оцінками від 50 до 85 мільйонів людей.

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.