Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 грудня, 06:58:33

Чернігівські свободівці відновили блокаду російських вантажівок

02.03.2016   15:30Агенцiя

Зранку 2 березня року активісти Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» та ВГО «Сокіл» розпочали блокаду російських вантажівок та фур на трасі «Київ – Москва» поблизу Кіптів. Протягом дня поблизу Кіптів було зупинено дві «фури», ще три вантажівки заблокували на прилуцькому напрямку.

«Блокада російських вантажівок – вимушений крок. На жаль, український уряд на чолі з Арсенієм Яценюком не лише не заборонив рух російського транспорту Україною, а й ухвалив рішення про його супровід Нацгвардією та поліцією»,- наголосив голова Козелецької районної організації ВО «Свобода» Сергій Андреєв.

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини