Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 13:24:51

Про зупинення рішення міської ради. ДОКУМЕНТ

01.03.2016   17:49

Розпорядження 68-р, 1 березня 2016 року

З метою додержання законності у здійсненні місцевого самоврядування, керуючись статтею 19, 140 - 142 Конституції України, пунктом 8 частини 4 статті 42, частиною 15 статті 46, частиною 4 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 20, частиною 2 статті 40 Регламенту Чернігівської міської ради VII скликання (рішення Чернігівської міської ради від 28 грудня 2015 року №2/VII-8):

Зупинити рішення Чернігівської міської ради від 25 лютого 2016 року №4/VII-1 "Про врегулювання питань управління підприємств, що перебувають в комунальній власності громади".

Скликати п’яту позачергову сесію Чернігівської міської ради сьомого скликання 11 березня 2016 року, о 10 годині, в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7), на розгляд якої винести питання «Про врегулювання питань управління підприємств, що перебувають в комунальній власності громади» в порядку повторного розгляду рішення міської ради від 25 лютого 2016 року №4/VII-1 із зауваженнями міського голови, що додаються.

Організаційному відділу міської ради (Лазаренко С.М.), відділу сприяння діяльності депутатів міської ради (Остапова Н.О.), загальному відділу міської ради (Редік А.В.), відділу господарського та транспортного забезпечення міської ради (Мішок В.М.), відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Кравченко М.О.), відділу програмного та комп'ютерного забезпечення міської ради (Бузницький О.П.) організаційно-технічно забезпечити проведення сесії міської ради.

 
Міський голова В. А. Атрошенко   

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.