Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 16:55:58

Відбулась конференція Ради Чернігівської обласної організації Народного Руху України

20.02.2016   19:07Агенцiя

Сьогодні у м. Чернігові, у приміщенні обласної організації Народного Руху України по вулиці Івана Мазепи, 4, відбулося засідання Ради Чернігівської обласної організації Народного Руху України.

У роботі Ради взяли участь заступник Голови Народного Руху України Лідія Гонюкова та Голова молодіжного крила Народного Руху України «Молодь Руху» Сергій Вутке.

Члени Ради привітали Сергія Вутке з днем народження, побажали щастя, здоров’я, натхнення у житті та подарували пам’ятні подарунки про історію Чернігівщини.

Рада, у тому числі, була присвячена 2-й річниці подій 18-21 лютого2014 р. на Майдані Незалежності. Рухівці взяли участь у мітингу присвяченому цим трагічним подіям, що відбувся на Красній площі Чернігова, поклали квіти до пам’ятної стіни Небесної Сотні.

Крім того, заслухавши та обговоривши інформацію голови Чернігівської обласної організації Народного Руху України, члена Центрального Проводу НРУ Сергія Чернякова про політичне становище в Народному Русі України, про Ухвалу Проводу Львівської крайової організації НРУ,

Рада Чернігівської обласної організації НРУ ухвалила:
1. Ініціювати рішення Центрального Проводу НРУ про участь у проміжних виборах до Верховної Ради України по 206 виборчому округу.
2. Скликати в квітні 2016 року позачергові Всеукраїнські 26 Збори (З’їзд) Народного Руху України для обговорення та прийняття рішення щодо подальших напрямів діяльності Народного Руху України.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння

Патрульні двічі виявили водія маршрутки з ознаками наркотичного сп’яніння 14:54

Кілька днів тому патрульні виявили в Чернігові водія маршрутного автобусу з ознаками наркотичного сп’яніння. Чоловік погодився пройти медичний огляд у встановленому законом порядку.

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання

Відбувся захист 15 конкурсних пропозицій з розвитку молоді та національно-патріотичного виховання 14:22

4 березня відбулося чергове засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА з визначення програм розвитку молоді та національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2021 році.

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми

В Мінрегіоні презентовані проєкти, які будуть реалізовані в області в рамках програми "Велике будівництво" 14:12

Зокрема, по Чернігівській області погоджено проєкт реконструкції будівлі Кіптівської ЗОШ І-ІІ ст. під дошкільний навчальний заклад в с.Кіпті.

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно

UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Робитимуть її безкоштовно 14:05

Громадська організація UAnimals запускає проєкт стерилізації безпритульних тварин. Волонтери з різних міст україни можуть безкоштовно записати своїх підопічних тварин на стерилізацію. Нижче будуть телефонні номери, за якими можна звертатися.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 11:17

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 5 березня по 8:00 6 березня 2021 року.