Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 вересня, 15:51:54

Розпочалася громадська акція "Блокада російських фур на Чернігівщині"

16.02.2016   10:40Агенцiя

У понеділок, 15 лютого, о 13.00 розпочалася громадська акція «Блокада російських фур на Чернігівщині».

На трасі Чернігів-Новгород-Сіверський, на повороті на Седнів (митний пункт «Сеньківка») було встановлено блок-пост який і зупинятиме російські фури.

Також мобільні патрулі виставлено й на інших трасах, що ведуть з інших пропускних пунктів: Грем’яч, Нові Яриловичі.
- «Ми вважаємо Росію країною-агресором, тому наша мета – заблокувати транзит російських вантажів через територію України. Хочемо попередити "далекобійників" з Росії – не їдьте на Чернігівщину, бо будемо їх зупиняти.

Організатори акції не будуть чинити перешкод проїзду російських легковиків та автомобілів з номерами Республіки Білорусь», - прокоментував Олександр Ясенчук.

Учасники акції: «Азов», ГО "Вільні Люди", «Перша Чернігівська сотня», «Єдиний Волонтерський Центр», ГФ «Самооборона Чернігівщини», «Центр підтримки добровольців» (м. Чернігів), ГО «Третя Позиція», ПП «Правий Сектор», ГО «Правий про Сектор-Північ», ГО «Сокіл», Комітет Народного Контролю, ГО «Самооборона Майдану», ГО «Активіст Ічнянщини».

Про підтримку акції місцевим населенням говорить той факт, що до акції долучилися Асоціація Підприємців Городнянщини та волонтери з Менського району.

Окрім фур із російськими номерами активісти прийняли рішення зупиняти й вантажівки з лісом, адже останнім часом на Чернігівщині почастішали випадки незаконної вирубки дерев.

Останні новини Чернігівщини

08:23

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19

З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16

Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.

Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.

Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10

З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.