Реконструкція будинку, постраждалого від вибуху газу, розпочнеться з середини квітня
У Чернігові реконструкцію двох під’їздів житлового будинку, пошкодженого вибухом побутового газу, розпочнуть з середини квітня. Про це під час зустрічі із мешканцями будинку повідомив Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

За його словами, згідно з висновками технічної комісії, пошкоджене житло підлягає відновленню, хоча остаточний обсяг робіт може уточнюватися у процесі їх виконання. Реконструкція триватиме, за попередніми оцінками, не менше 3 місяців.
“Першим етапом є укріплення конструкцій двох під’їздів будинку, що буде виконуватися з 9 квітня”, – сказав О.Соколов.
Замовником відновлювальних робіт виступає Управління капітального будівництва Чернігівської міської ради, а підрядником – ПАТ “Домобудівник”. Спеціалістам домобудівного комбінату разом із фахівцями філії інституту “Чернігівцивільпроектреконструкція” доручено розробити проект виконання робіт та передати обсяги цих робіт для включення в проектно-кошторисну документацію.
О.Соколов зауважив, аби пришвидшити реконструкцію, роботи підприємство буде виконувати в борг, а потім з ним розраховуватимуться. Також міський голова додав, що міська влада розраховує на підтримку області та держави, оскільки зараз у резервному фонді міського бюджету залишилося 700 тис грн (300 тис грн з початку року використано на ремонт каналізаційного колектора), чого для реконструкції будинку не достатньо.
Міський голова також повідомив, що вирішено питання проживання 11 сімей постраждалих у трьох гуртожитках Чернігова. Розглядається можливість оздоровлення у таборах дітей шкільного віку. У ЖЕКу звільнено приміщення, у яких постраждалі зможуть розмістити свої речі.
На зустрічі з мешканцями будинку також були присутні заступники міського голови Олександр Сердюк і Микола Сенькович, начальник міського відділу міліції Олександр Алістратов, начальник управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду міськради Віталій Магдич, начальник управління капітального будівництва міськради Олександр Маляренко та інші посадовці.
Як повідомлялося, 26 березня у Чернігові о 21.15 у 90-квартирному житловому будинку по вулиці 50 років ВЛКСМ, 36 у квартирі на першому поверсі стався вибух побутового газу, в результаті якого загинула жінка, четверо людей отримали травми та опіки. Мешканців двох під’їздів (всього 79 чернігівців) відселено.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.