Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 23 квітня, 13:34:10

Про надання субсидій населенню області. ДОВІДКА

29.01.2016   12:24Агенцiя

Надання адресної безготівкової допомоги на утримання житла та оплату комунальних послуг на сьогодні є одним із найбільш дієвих заходів забезпечення соціального захисту громадян.

Упродовж 2015 р. за такою допомогою звернулися 262 тис. домогосподарств області. Це в 3,3 раза більше, ніж за 2014р. Відділами субсидій задоволено 89% звернень (за 2014р. – 93%). Правом на отримання допомоги активніше користувалися міські родини: серед домогосподарств, яким призначено допомогу, їх близько 73%.

У грудні субсидії отримали 179 тис. родин. Середній розмір субсидії, призначеної одному домогосподарству, становив 890 грн. (у грудні 2014 р. – 259 грн). В Україні одному домогосподарству призначено допомогу в розмірі 1091 грн, найменшою вона була в Одеській області (471 грн.), найбільшою – на Тернопільщині (1649 грн.).
   
Із заявами про надання допомоги готівкою на придбання твердого   палива та скрапленого газу за 2015 р. звернулися 36 тис. домогосподарств області, з них 85% – у сільській місцевості.
Призначено субсидії 30 тис. домогосподарств на суму 41 млн.грн. У середньому розмір призначеної одному домогосподарству допомоги в грудні становив 1431 грн. (в Україні – 1448 грн.).

Останні новини Чернігівщини

«Ваш родич потрапив у біду»: на Прилуччині пенсіонерка повірила шахраям та втратила 30 тисяч гривень

«Ваш родич потрапив у біду»: на Прилуччині пенсіонерка повірила шахраям та втратила 30 тисяч гривень 11:01

Поліцейські закликають громадян бути обережними у телефонних розмовах з незнайомцями та не поспішати виконувати їх вказівок пов’язаних з переведенням коштів.

25-річчя Академічного симфонічного оркестру “Філармонія” 10:39

“Любов до гармонії” — це не просто смисл слова “філармонія”. Це, певним чином, спосіб існування, який визначає сутність музичного колективу.

Безпека, захист та ситуація на кордоні. Сергій Деденко назвав основні питання для прикордонних громад 09:34

Громади України, які межують з Російською Федерацією, наразі потребують вирішення низки питань. Серед них безпекове середовище, захист обʼєктів енергетики та майбутнє двадцятикілометрової зони.

 Чернігівські поліцейські відкрили кримінальне провадження за спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності

Чернігівські поліцейські відкрили кримінальне провадження за спробу нетверезого водія відкупитися від відповідальності 09:23

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 45-річного водія позашляховика, який керував транспортом у нетверезому стані.

«Працевлаштування переселенців та ветеранів війни – один із пріоритетів роботи служби зайнятості» 09:22

Так на «круглому столі», що відбувся днями в Бобровицькій міській раді, сказав заступник директора – начальник управління матеріально-технічного забезпечення та закупівель Чернігівського обласного центру зайнятості Вячеслав Бєлогура.