Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 серпня, 01:21:00

Чернігівська міська рада прийняла низку програм стратегічного розвитку м. Чернігова

29.01.2016   09:49

На початку пленарного засідання 3-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання міський голова Владислав Атрошенко повідомив про створення нової фракції у міській раді "ВО "Батьківщина" у складі 7 депутатів під керівництвом Івана Бакшуна.

Після затвердження порядку денного міська рада схвалила "Програму економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2016 рік". Крім того, було прийнято низку інших програм стратегічного розвитку міста, серед яких:

"Програма енергоефективної модернізації мереж зовнішнього освітлення міста Чернігова на 2016-2017 роки",

"Програма відшкодування кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження у житловому фонді м. Чернігова на 2016-2019 роки",

"Програма фінансової підтримки комунальних підприємств міста Чернігова на 2016 рік",

"Програма проведення поточного ремонту будинків, об'єктів благоустрою та виконання заходів з підготовки до зими житлового фонду міста Чернігова на 2016 рік",

"Програма реконструкції та капітального ремонту тротуарів, скверів та зон відпочинку міста Чернігова на 2016-2020 роки",

"Програма підтримки громадських організацій м. Чернігова на 2016 рік".

Також, депутати продовжили термін дії "Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Чернігова на 2014 – 2015 роки на 2016 рік" та внесли зміни до "Програми стабілізації і розвитку міського електричного транспорту міста Чернігова на період до 2017 року".

Були також внесені зміни і доповнення до міського бюджету на 2016 рік. Зокрема, депутати підтримали пропозицію Головного управління національної поліції в Чернігівській області щодо встановлення систем відеоспостереження у м. Чернігові для забезпечення громадської безпеки у місті. На ці заходи з міського бюджету вирішено виділити 3 млн. грн. "Місто обов'язково впроваджуватиме комплекс заходів на основі смарт-технологій щодо забезпечення безпеки у місті й це перші кроки втілення проекту "Безпечне місто", - зазначив міський голова Владислав Атрошенко.

"За дослідженнями правоохоронних органів різних областей і держави в цілому, найефективнішим методом протидії вуличній злочинності є встановлення систем відеоспостереження у місцях можливих правопорушень. Це дозволяє правоохоронцям  вчасно реагувати на порушення публічної безпеки, правопорядку, відіграє превентивну функцію, зупиняючи бажання злочинців вчиняти правопорушення на вулицях міста, а також, надає можливість швидко встановити та затримати порушника", - йдеться у листі Головного управління національної поліції в Чернігівській області до Чернігівської міської ради.

Депутати підтримали Звернення Чернігівської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо термінового внесення змін до держбюджету щодо фінансування пільг у громадському транспорті.

Владислав Атрошенко наголосив, що "пільгові перевезення в жодному разі ніхто не зупинятиме, міська влада докладатиме всіх зусиль для забезпечення перевезення пільгових категорій громадян міста".

Депутати також розглянули земельні та ряд інших питань.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 15:33

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 04 серпня по 8:00 05 серпня 2022 року

Чернігівська спецпрокуратура: комерційне підприємство поверне майно МОУ на суму 2,6 млн грн

Чернігівська спецпрокуратура: комерційне підприємство поверне майно МОУ на суму 2,6 млн грн 15:29

03.08.2022 Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону до комерційного підприємства про повернення майна, яке належить Міністерству оборони України.

Засуджено особу за крадіжку у своєї матері

Засуджено особу за крадіжку у своєї матері 15:27

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні по обвинуваченню мешканця м. Прилуки у вчиненні крадіжки виробу з золота у власної матері

У Чернігові відділення Укрпошти 14003 змінило адресу 15:19

Відтепер відділення поштового зв’язку 14003 в Чернігові буде працювати в найбільшому мікрорайоні міста – «Масани» за адресою вул. Незалежності, 25.

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад 15:12

Представники Центру «Доброчин» обговорили питання відновлення громад на зустрічах в Городнянській, Ріпкинській та Менській громадах Чернігівської області, які пройшли 3 – 4 серпня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини