Глави місцевих держадміністрацій отримають заступників з питань реформ та оборони
Введення додаткових посад заступників є тимчасовим заходом Кабінет міністрів України сьогодні, 20 січня прийняв постанову "Про кількість посад заступників голів місцевих державних адміністрацій".

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
Як зазначається, постановою передбачено оптимізацію кількості посад заступників голів місцевих державних адміністрацій.
"Згідно з документом, у голів обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій має бути чотири заступники, включаючи першого заступника та заступника голови - керівника апарату", - йдеться у повідомленні.
У постанові також зазначено, що введення додаткових посад заступників голів місцевих державних адміністрацій з питань забезпечення оборони у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Харківській, Херсонській областях та заступників голів місцевих державних адміністрацій з питань впровадження реформ є тимчасовим заходом, часовий вимір яких завершиться по закінченню АТО та реалізації реформ.
Останні новини Чернігівщини
Мінрозвитку оголошує відбір проєктів, фінансування яких може здійснюватися за кошти, залучені в рамках спільних з ЄІБ проєктів 11:23
Розпочато відбір проєктів, реалізація яких буде здійснюватися за рахунок «Програми відновлення України ІІІ» (Транш В) та нерозподілених залишків коштів програм «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» та «Програма з відновлення України».
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:19
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 10 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Ультразвукова діапедевтика в практиці лікаря первинної ланки при урологічній патології 10:02
Урологічні хвороби залишаються однією з основних проблем в Україні.
Поліція Чернігівщини перекрила канал незаконного переправлення військовозобовʼязаних через державний кордон 09:37
Поліцейські припинили діяльність міжрегіональної злочинної групи, яка нелегально переправляла військовозобовʼязаних чоловіків за межі України. Вартість «послуги» сягала 6000 доларів з однієї особи. Фігурантів, причетних до організації незаконного перетину кордону, затримали та повідомили їм про підозру.