Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 11 грудня, 18:21:07

Для налагодження співпраці між органами місцевого самоврядування Чернігівської області та Жешівського воєводства

18.01.2016   13:52Агенцiя

Головна мета Угоди: підтримка процесу налагодження співпраці між органами місцевого самоврядування Чернігівської області та Жешівського воєводства.

Підписанна Угода про співрацю між Podkarpackim Ośrodkiem Samorządu Terytorialnego Fundacjш Rozwoju Demokracji Lokalnej (директор - Анна Ягелло) та Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів імсцевого самоврядування, державних підприємств, установо і організацій (директор - Володимир Бойко). 

Документ передбачає: пошук партенрів для двосторонньої співпраці між органами місцевого самоврядування, організацію семінарів, конферецній, проведення зустірчей для місцевих лідерів та працівників органів імсцевого самоврядування, інформаційно-навчальні візити, обмін досвідом та "історіями успіху" - їх просування для реорганізації територіального управління в Україні, реалізацію міжнародних преоктів та деякі інші моменти.

Останні новини Чернігівщини

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі 16:28

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядовогопроєктуєРобота.

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором

Чернігівські лікарні потребують донорської крові 3 та 4 груп з позитивним резус-фактором 13:52

Станом на 11 грудня по всій Україні стабільною лишається потреба у донорах усіх груп крові. Про це повідомляє платформа ДонорUA у своєму дописі на Facebook.

Колишню керівницю "Чернігівгазу" Аллу Ярову взяли під варту із заставою у 110 мільйонів гривень 13:48

Колишній керівниці "Чернігівгазу" Аллі Яровій обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 110 мільйонів гривень за підозрою у привласненні, розтраті та відмиванні майна.

Подвійний ювілей Миколи Борща 13:46

75-річний ювілей і 60-річчя творчої діяльності заслужений працівник культури України, головний хормейстер Капели бандуристів ім. О.Вересая Микола Борщ відзначив великою концертною програмою “Зорепадом летять роки”.

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей

Допомогу при народженні дитини отримають ще 88 сімей 12:16

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають ще 88 мешканок, які зареєстровані і наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат — 715 тисяч гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини