Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 грудня, 06:29:05

На Чернігівщині працевлаштовано 163 демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО

18.01.2016   08:02Агенцiя

Для наших захисників, які повертаються додому, актуальні численні питання: оформлення статусу учасника бойових дій, виплата матеріальної допомоги, психологічна підтримка й адаптація до мирного життя.

Серед найважливіших - працевлаштування. Тим із них, хто не може знайти роботу самотужки, допомагає служба зайнятості.

Демобілізованим військовослужбовцям та учасникам АТО, які звертаються до центрів зайнятості, надаються інформаційні, консультаційні та профорієнтаційні послуги, підбирається підходяща робота, зокрема пропонується допомога в започаткуванні власної справи, для бажаючих розглядається можливість професійного навчання, залучення до оплачуваних громадських та тимчасових робіт.

Торік на обліку в центрах зайнятості області перебувало 797 колишніх бійців. З них за сприяння служби зайнятості 163 безробітних були працевлаштовані. Чимало воїнів після повернення додому вирішують випробувати себе у бізнесі. Служба зайнятості усіляко підтримує підприємницькі ініціативи безробітних, надаючи бажаючим відкрити власну справу організаційну, правову та фінансову підтримку. В 2015 році 82 демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО стали підприємцями, отримавши від служби зайнятості стартовий капітал, а саме: виплату допомоги по безробіттю одноразово.

Також за сприяння служби зайнятості колишні воїни отримати нову професію чи підвищити кваліфікацію. Торік цією послугою скористалися 93 особи цієї категорії.

Додатковою можливістю працевлаштування демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО на певний період є громадські й інші роботи тимчасового характеру. Вони мотивують людину до праці, дають відчуття потрібності та є джерелом додаткового прибутку і шансом на постійну роботу. В 2015 році участь у таких роботах взяли 82 чоловіків.

Отже, активна життєва позиція, віра в себе кожного вчорашнього бійця за підтримки служби зайнятості та її соціальних партнерів, надасть можливість їм реалізуватись професійно і активно влитись у мирне життя.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини