Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 березня, 02:21:02

Відкрито благодійний рахунок для надання допомоги постраждалим

27.03.2012   18:58

У Чернігівській міській раді та Деснянській і Новозаводській районних у місті радах прийнято рішення про перерахування одноденного заробітку працівників на допомогу постраждалим від вибуху газу.

У Чернігові триває ліквідація наслідків вибуху побутового газу у житловому будинку № 36 по вул. 50 років ВЛКСМ, що стався учора ввечері.

За словами міського голови, загалом, постраждали 79 чернігівців, які проживали у 1-му та 2-му під'їздах. За даними Управління з питань надзвичайних ситуацій Чернігівської ОДА, 6 квартир зруйновано, 24 пошкоджено. У результаті вибуху загинула жінка, 4 людей госпіталізовано до лікувальних закладів міста.

На даний момент 16 мешканців будинку тимчасово поселено у готелі "Градецький", організовано харчування.

Міський голова повідомив, що за його дорученням відкрито благодійний рахунок для надання допомоги постраждалим.

"У Чернігівській міській раді та Деснянській і Новозаводській районних у місті радах прийнято рішення про перерахування одноденного заробітку працівників на допомогу постраждалим від вибуху газу. Я звертаюся до всіх чернігівців не бути байдужими та надати посильну допомогу", - наголосив О.Соколов.

Він також додав, що готується звернення до вищих органів влади щодо виділення коштів на ліквідацію наслідків вибуху газу у житловому будинку.

Реквізити для перерахування пожертвувань:
отримувач – Чернігівський міський благодійний фонд "Рідний Чернігів"
поточний рахунок для благодійної діяльності – 26006001001904 у банку "Демарк" м. Чернігів МФО 353575
код ЄДРПОУ 35385502
призначення платежу: "благодійне пожертвування на ліквідацію наслідків вибуху та надання допомоги постраждалим"

Останні новини Чернігівщини

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості

Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10

Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян

Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06

Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.

У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:03

Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

16 березня: цей день в Україні і світі

16 березня: цей день в Україні і світі 08:17

День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини