Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 16:04:32

Закон щодо звільнення електромобілів від імпортного мита набув чинності

01.01.2016   10:50Агенцiя

Закон був опублікований у виданні "Голос України".

Закон "Про внесення змін до закону України "Про Митний тариф України" щодо скасування ввізного мита на електромобілі" набув чинності.

Документ був опублікований у виданні "Голос України" 18 грудня 2015 року. Закон набирає чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування.

Відповідно до документу, вносяться зміни до Митного тарифу України і встановлюються нульові ставки ввізного мита на транспортні засоби, оснащені виключно електричними двигунами.

Згідно з законом, Кабінет міністрів України в місячний строк з дня набрання чинності даного закону зобов'язується привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим законом; забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим законом.

Верховна Рада України підтримала у другому читанні законопроект №1674 "Про внесення змін до закону України "Про Митний тариф України" щодо скасування ввізного мита на електромобілі". За відповідне рішення проголосували 233 парламентаря.

Останні новини Чернігівщини

Крістіна Опанасенко — бронзова призерка Кубка Європи з дзюдо серед юніорів у Познані 13:24

У Познані (Польща) завершився Кубок Європи з дзюдо серед юніорів до 21 року - Poznan Junior European Cup 2026.

Поліцейський з Чернігівщини став чемпіоном України з кікбоксингу 12:26

Наприкінці березня в Києві відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. Він зібрав близько 700 спортсменів з 22 областей України. Водночас ці змагання стали відбірковим етапом до Чемпіонату Європи та Чемпіонату світу, що відбудуться цього року в Німеччині та Іспанії відповідно.

Маємо спільними зусиллями забезпечити безперебійний зв’язок в обласному центрі: Сергій Зенченко – на зустрічі з мобільними операторами та комунальниками 11:44

Стабільна робота екстрених служб та критичної інфраструктури обласного центру, а, як наслідок, і безпека чернігівців, особливо у разі тривалих відключень світла, залежить від безперебійної роботи мобільного зв’язку та інтернету.

Поліція Чернігівщини інформує: з 1 квітня встановлено нерестову заборону на вилов водних біоресурсів 11:22

З метою створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів відсьогодні на переважній більшості рибогосподарських водних об’єктів України розпочинається традиційна весняно-літня нерестова заборона.

Ігор Соловей — призер міжнародного турніру зі стрільби у Вроцлаві 10:47

У польському Вроцлаві завершились міжнародні змагання зі стрільби кульової 15TH GRAND PRIX OF WROCŁAW AND LOWER SILESIA, що тривали з 25 по 29 березня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини