Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 27 листопада, 23:14:23

Зона вільної торгівлі України з ЄС вступила в дію

01.01.2016   10:47Агенцiя

Введення ЗВТ в дію передбачає скасування ввізних мит ЄС по більшості товарів.

Положення Угоди про асоціацію України з Європейським союзом в частині створення зони вільної торгівлі вступили в силу.

Зокрема введення ЗВТ в дію передбачає скасування ввізних мит ЄС по більшості товарів і суттєве спрощення митних процедур в торгівлі між сторонами.

Також очікується відкриття доступу до вітчизняним виробникам якісної імпортної техніки, у тому числі сільськогосподарської, насіння, засобів захисту рослин та інш.

ЗВТ сприятиме розширенню доступу вітчизняних споживачів до специфічних і дорогих європейських товарів харчової промисловості та стимулюванню зниження цін на внутрішньому ринку України.

Президент України Петро Порошенко має намір обговорити з керівниками Європейського союзу і Європейської комісії додаткові кроки з реалізації та вдосконалення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, яка вступає в дію з 1 січня 2016 року.

Перший секретар відділу торгівлі та економіки представництва ЄС в Україні Жослін Гитонья підкреслив, що угода про зону вільної торгівлі (ЗВТ) України та Європейського союзу (ЄС) чи не суперечить торговим відносинам з Росією.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50

Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.

На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39

У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.

На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47

Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.

Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35

26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини