Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 21:43:48

Чернігівська міська рада прийняла міський бюджет на 2016 рік

29.12.2015   12:52

28 грудня на пленарному засіданні 2-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання більшістю голосів депутати затвердили бюджет міста на 2016 рік.

Серед депутатів міської ради не було одностайності щодо прийняття бюджету. Депутати висловлювали думки щодо недосконалості основного фінансового документу міста та необхідності його доопрацювання.

Під час обговорення міський голова Владислав Атрошенко наголосив, що залишити місто без бюджету на наступний рік – це "не дуже мудро й не дуже відповідально по відношенню до громади міста".

В процесі жвавого обговорення більшість депутатів вирішила затвердити міський бюджет, аби не паралізувати життя в місті та запобігти можливих ризиків недофінансування, зокрема: міських програм стратегічного розвитку міста, заробітної платні працівникам бюджетних установ, плати за енергоносії та ін.

Так, на 2016 рік визначено доходи міського бюджету м.Чернігова у сумі 1 753,453 млн грн, видатки – у сумі 1 751,343 млн грн. Резервний фонд міського бюджету міста затверджено у сумі 500,0 тис. гривень. У складі видатків міського бюджету на 2016 рік затверджені кошти на реалізацію міських програм на загальну суму 30 214 тис. грн.

Як і в попередні роки, галузі освіти та охорони здоров'я фінансуватимуться за рахунок субвенцій з державного бюджету. Проте, на покриття недостатніх коштів з державного бюджету потрібен буде власний ресурс з міського бюджету, пояснили у фінансовому управлінні міської ради. Крім того, за інформацією фінансового управління, всі надбавки та доплати працівникам бюджетної сфери у наступному році збережені.

Владислав Атрошенко, вітаючи з прийняттям основного фінансового документу міської громади, зазначив: "Бюджет дозволяє увійти в новий 2016 рік, втім, вже з початку нового року ми зможемо більш якісно попрацювати над основними показниками бюджету та внести необхідні коригування".

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.