Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 січня, 20:38:11

Чернігівська міська рада прийняла міський бюджет на 2016 рік

29.12.2015   12:52

28 грудня на пленарному засіданні 2-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання більшістю голосів депутати затвердили бюджет міста на 2016 рік.

Серед депутатів міської ради не було одностайності щодо прийняття бюджету. Депутати висловлювали думки щодо недосконалості основного фінансового документу міста та необхідності його доопрацювання.

Під час обговорення міський голова Владислав Атрошенко наголосив, що залишити місто без бюджету на наступний рік – це "не дуже мудро й не дуже відповідально по відношенню до громади міста".

В процесі жвавого обговорення більшість депутатів вирішила затвердити міський бюджет, аби не паралізувати життя в місті та запобігти можливих ризиків недофінансування, зокрема: міських програм стратегічного розвитку міста, заробітної платні працівникам бюджетних установ, плати за енергоносії та ін.

Так, на 2016 рік визначено доходи міського бюджету м.Чернігова у сумі 1 753,453 млн грн, видатки – у сумі 1 751,343 млн грн. Резервний фонд міського бюджету міста затверджено у сумі 500,0 тис. гривень. У складі видатків міського бюджету на 2016 рік затверджені кошти на реалізацію міських програм на загальну суму 30 214 тис. грн.

Як і в попередні роки, галузі освіти та охорони здоров'я фінансуватимуться за рахунок субвенцій з державного бюджету. Проте, на покриття недостатніх коштів з державного бюджету потрібен буде власний ресурс з міського бюджету, пояснили у фінансовому управлінні міської ради. Крім того, за інформацією фінансового управління, всі надбавки та доплати працівникам бюджетної сфери у наступному році збережені.

Владислав Атрошенко, вітаючи з прийняттям основного фінансового документу міської громади, зазначив: "Бюджет дозволяє увійти в новий 2016 рік, втім, вже з початку нового року ми зможемо більш якісно попрацювати над основними показниками бюджету та внести необхідні коригування".

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.