Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 6 грудня, 00:58:38

Виконавчий комітет Чернігівської міськради схвалив Програму управління боргом міського бюджету на 2016 рік

24.12.2015   14:07

23 грудня провів своє перше засідання новостворений виконавчий комітет Чернігівської міської ради. Серед інших питань порядку денного виконком розглянув проект Програми управління боргом міського бюджету м. Чернігова на 2016 рік.

Члени виконкому заслухали інформацію заступника начальника управління – начальника відділу фінансів підприємств комунальної власності та з питань нових форм господарювання фінансового управління міської ради Олени Лисенко про виконання зобов'язань щодо повернення кредитних коштів та основні завдання Програми на 2016 рік.

О. Лисенко повідомила, що Чернігівською міською радою з грудня 2013 та протягом 2014-2015 років здійснене місцеве зовнішнє запозичення до бюджету розвитку міського бюджету м. Чернігова у формі кредитних коштів від міжнародної фінансової установи Північної Екологічної Фінансової Корпорації (НЕФКО) загальним обсягом 299,1 тис. грн. з фіксованою відсотковою ставкою за користування кредитними коштами у розмірі 3,0 % річних. Кредит здійснений з метою реалізації енергоефективних заходів у будівлях навчальних закладів м. Чернігова для забезпечення скорочення споживання енергоресурсів установами освіти.

Так, повернення кредитних коштів здійснюється 7 (сімома) рівними піврічними платежами, починаючи з 15 грудня 2014 року. Кінцевий термін розрахунку – 15 грудня 2017 року.

Загальні обсяги платежів з обслуговування боргу міського бюджету м. Чернігова, що мають бути здійснені у 2016 році, прогнозуються на рівні 1 722, 3 тис. грн., у тому числі: коштами загального фонду міського бюджету – 111,9 тис. грн., коштами спеціального фонду міського бюджету (бюджету розвитку) – 1610,4 тис. грн.

Найбільшу питому вагу в обслуговуванні боргу міського бюджету протягом 2016 року становитиме повернення основної суми боргу в розмірі 1 610,4 тис. грн., сплата відсотків складатиме 86,0 тис. грн, решта – послуги та комісії уповноваженого банку за обслуговування кредитного договору в сумі 25,9 тис. грн.

Виконавчий комітет міської ради схвалив Програму управління боргом міського бюджету м. Чернігова на 2016 рік та доручив фінансовому управлінню міської ради внести Програму на розгляд міською радою.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 589 нових випадків COVID-19

Виявлено 589 нових випадків COVID-19 17:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА в області станом на суботу 5 грудня зафіксовано 589 нових випадків підтвердженого діагнозу інфікування на COVID-19.

Жителі Линовиці прагнуть долучитися до вирішення екологічних проблем громади

Жителі Линовиці прагнуть долучитися до вирішення екологічних проблем громади 12:14

Линовицька громада належить до бюджетних донорів, тобто економічно успішних громад. Але наявне виробництво створює суттєве навантаження на навколишнє середовище, – така думка прозвучала під час семінару «Як громадськість може брати участь у формуванні екологічної політики громади та її реалізації», проведеного Сіверським інститутом.

"Велике будівництво" на Чернігівщині: об’єкти соціальної інфраструктури готові на 98% 12:05

Днями перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду щодо поточного стану реалізації проєктів в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР у 2020 році.

Виконком погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету в Чернігові на наступні п’ять років

Виконком погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету в Чернігові на наступні п’ять років 11:50

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 3 грудня на своєму засіданні погодив проєкт Програми реалізації громадського бюджету (бюджету участі) у місті Чернігові на 2021-2025 роки.

Прилуки: до 30-та річниця створення Національного Олімпійського Комітету України

Прилуки: до 30-та річниця створення Національного Олімпійського Комітету України 11:47

З нагоди відзначення 30-ї річниці від дня створення Національного Олімпійського Комітету України в позашкільному навчальному закладі «Прилуцька дитячо-юнацька спортивна школа» відбулася зустріч юних вихованців з першою призеркою Олімпійських ігор незалежної України Валентиною Цербе-Несіною.