Переобрано голову обласної ради ветеранів
На VIII звітно-виборчій конференції головою обласної організації ветеранів одноголосно переобрано Анатолія Івановича Москаленка.
На конференцію з’їхалися ветерани з усієї області. З 76 членів ради ветеранів присутнім був 71. В цілому ж ветеранська організація області — найчисленніша. Вона об’єднує понад 250 тисяч ветеранів війни та праці.
У роботі конференції взяв участь заступник голови облдержадміністрації Сергій Биконя.
— Ми живемо у період змін і чекаємо, що ці зміни поліпшать рівень нашого життя, принесуть, нарешті, мир, достаток та злагоду у наше суспільство. Мабуть, найбільше чекають і найбільше достойні цього наші ветерани, — зазначив Сергій Биконя. Він висловив вдячність ветеранам за їх багаторічну працю, внесок у розвиток держави та національно-патріотичне виховання молодших поколінь українців.
Учасники конференції заслухали звіти голови обласної ради ветеранів про роботу у 2015 році та ревізійної комісії обласної організації ветеранів, окреслили завдання організації на майбутній статутний термін, обрали новий кількісний та персональний склад ради ветеранів Чернігівщини.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.
У Прилуках поліцейські затримали підозрювану у збуті наркотиків 11:45
Cпівробітники відділу кримінальної поліції спільно зі слідчими Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів незаконного збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, до яких причетна 37-річна місцева жителька.
Безбар’єрність як щоденна реалізація конституційних прав: у Чернігові відбулася діалогова платформа 11:13
Напередодні Дня Конституції України у Чернігові відбулася діалогова платформа «Конституція рівних можливостей: Україна без бар’єрів».