Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 11:02:41

Координаційний комітет розглянув питання порядку денного 1-ї сесії Чернігівської міськради

17.12.2015   19:55

Сьогодні координаційний комітет міської ради розглянув питання порядку денного 1-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання, яка продовжить свою роботу 18 грудня.

Міський голова Владислав Атрошенко ознайомив депутатів з порядком денним, до якого включено 7 питань.

Серед них:
1. Про затвердження першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
2. Про умови оплати праці секретаря міської ради та заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади.
3. Про внесення змін та доповнень до міського бюджету на 2015 рік.
4. Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. м загальної площі нерухомого майна у м. Чернігові на 2016 рік.
5. Про Програму організації та проведення робіт для незайнятого населення м. Чернігова.
6. Про створення дошкільних навчальних закладів.
7. Про структуру виконавчих органів міської ради.

Владислав Атрошенко представив присутнім запропоновану ним кандидатуру на посаду першого заступника міського голови - Шостака Миколу Олексійовича. Микола Шостак коротко розповів про свою трудову діяльність та спеціалізацію. Коментуючи своє рішення щодо запропонованої ним кандидатури, міський голова наголосив, що бажано, щоб на посаді першого заступника міського голови працювала людина, яка володіє знаннями та досвідом роботи у сфері економіки та фінансів.

Багато дискусій серед депутатів викликало питання щодо зміни структури виконавчих органів міської ради. В. Атрошенко пояснив, що оптимізація структури виконавчих органів міської ради проводиться з метою більш чіткого розподілу функціональних обов'язків та недопущення їх дублювання в окремих підрозділах. Він також наголосив, що до вирішення цього питання підходили дуже обережно, намагаючись "не різати по-живому" та не зашкодити виробничій діяльності міських органів влади.

Серед запропонованих для розгляду на сесії питань – про створення дошкільних навчальних закладів № 9 за адресою: вул. Коцюбинського, 50-а та № 48 за адресою: вул. Крупської, 48.

Міський голова закликав депутатів детально обговорити всі питання та вносити свої пропозиції.

Продовження пленарного засідання 1-ї сесії Чернігівської міської ради 7 скликання відбудеться 18 грудня 2015 року о 10 годині в залі засідань міської ради (м. Чернігів, вул. Магістратська, 7) згідно з розпорядженням Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка. 

З відповідним розпорядженням можна ознайомитись на офіційному веб-порталі міської ради.

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини