Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 21:23:22

Чернігівська міська рада затвердила заступників міського голови та виконавчий комітет

12.12.2015   10:19

11 грудня, продовжила свою роботу перша сесія Чернігівської міської ради 7 скликання.

Міський голова Владислав Атрошенко відкрив засідання, оголосивши, що в залі перебувають 40 депутатів.

У своїй короткій промові він запевнив, що робитиме все можливе, аби виправдати надії та довіру чернігівців з першого дня.

Як відомо, пленарне засідання першої сесії міської ради 7 скликання розпочалося 4 грудня, під час якого новообрані депутати міської ради й міський голова склали присягу. Через відсутність кворуму у роботі сесії була оголошена перерва.

 Під час пленарного засідання 11 грудня перед затвердженням порядку денного Владислав Атрошенко інформував присутніх щодо створення фракцій у міській раді. Серед них: "Демократичний Альянс" у складі 3-х депутатів, "Опозиційний блок" у складі 3-х депутатів і "Наш край" у складі 12 депутатів.

Депутати затвердили порядок денний:
1. Про утворення постійної комісії Чернігівської міської ради 7 скликання з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету, обрання голови і визначення її складу.
2. Про затвердження заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади.
3. Про обрання секретаря Чернігівської міської ради сьомого скликання.
4. Про утворення виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьомого скликання та затвердження його персонального складу.

Постійну комісію Чернігівської міської ради 7 скликання з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету створено одноголосно. Головою комісії став депутат від Блоку П. Порошенка Олександр Тарасовець.

"Пакетним  голосуванням" депутати затвердили заступників міського голови, а саме: заступником міського голови – керуючим справами виконкому став Сергій Фесенко, заступниками з питань діяльності виконавчих органів ради – Олександр Ломако та Ольга Хоніч.

Висунутий на посаду секретаря міської ради за пропозицією міського голови Василь Білогура не був підтриманий депутатським корпусом під час таємного голосування. За його кандидатуру проголосували 17 депутатів, проти – 7, загалом взяли участь у голосуванні – 24 депутати.

Фракцією "Наш край" на посаду секретаря міської ради внесено кандидатуру Віктора Бистрова. Результати таємного голосування наступні: взяли участь у голосуванні – 26, за - 23, проти – 3.

Міська рада затвердила також виконавчий комітет міської ради у складі 6 осіб та проголосувала за його персональний склад. Так, до складу виконавчого комітету міської ради увійшли: міський голова Владислав Атрошенко, секретар міської ради Віктор Бистров та заступники міського голови – Сергій Фесенко, Олександр Ломако та Ольга Хоніч.

Після розгляду питань порядку денного Владислав Атрошенко оголосив про створення ще двох фракцій у міській раді – фракції "Блок Петра Порошенка "Солідарність" у складі 9 чоловік та фракції "Радикальна партія Олега Ляшка" у складі 3-х чоловік.

Міський голова Владислав Атрошенко оголосив перерву у роботі 1-ї сесії міської ради до наступного тижня.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини