Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 червня, 11:01:58

На Чернігівщині переобрали керівника обласної організації Аграрної партії

05.12.2015   11:20Агенцiя

3 грудня в Чернігові пройшла звітно-виборча конференція обласної організації Аграрної партії України. Партійці підбили підсумки виборчої кампанії та обрали делегатів на VІІ З’їзд Агарної партії.

Також переобрали голову обласної організації. Попередній очільник організацій - Віктор Кіяновський через завантаженість на основній роботі не має достатньо часу для ефективної партійної роботи на максимальний результат. Новим головою обласної організації обрали Сергій Гайдая, який останній час працював заступником голови Аграрної партії, а до цього уже обіймав посаду голови Чернігівської обласної організації.

«Ми збудували успішний бізнес, ми не бачили від влади підтримки ні в державних закупівлях, ні в дотаціях, ні в дешевих кредитах. Ми шукали способи ефективного господарювання самостійно. Ми впроваджували енергозберігаючі технології, збалансоване підживлення ґрунтів, почали використовувати сучасну техніку та системи точного землеробства. Ми завжди йшли на випередження часу. І зараз ми зрозуміли, що якщо хочемо мати ефективну владу – ми повинні бути у цій владі. Ми об’єдналися і отримали хороші результати на виборах - найкращі по Україні. Ми уже сформували аграрну фракцію – у нас 9 депутатів обласної ради, також наш депутат Віктор Кіяновський очолив земельну комісію в облраді», - розповідає Сергій Гайдай.

За словами політика у планах подальша розбудова партійних організацій в області та підготовка до наступних виборів, місцевих або парламентських, залежно від того, коли вони будуть.

«Ми стомилися чекати подачок, ми хочемо, аби галузь, яка годує країну отримувала належну увагу, аби люди, які живуть в сільській місцевості мали такі ж умови життя, як і в місті, аби пенсіонери не рахували кожну копійку, а лікарі та вчителі, могли спокійно займатися своєю професійною роботою, а не думати, де б заробити собі на хліб. Ми розуміємо, що для кардинальної зміни життя в країні присутності лише в місцевих органах влади не достатньо, ми повинні посісти належне місце на всіх щаблях влади і будувати таку ж успішну країну, як наші підприємства», - додав Сергій Гайдай.

Нагадаємо, на Чернігівщині аграрії набрали в область 14,06%, пройшли у всі районні ради та 3 міські. Всього в обласній раді отримали 9 депутатських мандатів, в районних і міських - 175, в сільських і селищних – 250. Також 38 аграріїв стали сільськими та селищними головами.

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини